KONSANTRE PARFÜM - VOLUME 1 INTELLİGENCE AND FANTASY 

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri          THE BEAUTİFUL MİND SERİES - VOLUME 1 INTELLİGENCE AND FANTASY 

Stenger, “Koku duygusu ve kendiliğinden duygusal anıları nasıl tetiklediği gibi gizli bir şey hakkında fikir edinmek benim için heyecan vericiydi” diyor.

Schoen için Christiane'ın hammaddelerle çalışırken olağanüstü hafıza becerilerini kullanmasını izlemek inanılmazdı. ” Stenger, hem zeka hem de vahşi bir hayal gücü gerektiren eski bir teknik kullanıyor. “Her şey hatırlanabilir,” diye devam ediyor, “çılgın bir hikayeye doğru bir şekilde yerleştirdiğiniz sürece, ne kadar abartılı olursa o kadar iyidir.”

Hafıza becerilerinin bu abartılı tarafı, kokuda tiare çiçeği mutlaklığı ile temsil edilir. Tiare, Tahiti'ye özgü, engelleyici maliyeti nedeniyle nadiren miktar olarak kullanılan bir gardenya türüdür. “Pek çok mutlaktan farklı olarak,” diyor Schoen, “mutlak tiare, yaşayan çiçeklerin kendisi gibi kokuyor. Çok özel, çok egzotik. ”

Tiare’nin kremsi duygusallığı, manolya tomurcuğu, hedion (yasemin daha yeşil, daha az tatlı tarafı) ve bergamot gibi parlak üst notalarla doludur. Schoen imzası olan Schinus molle (pembe biber) bir çeşitlilik kıvılcımı katar. Kuru, yumuşak ve odunsu, cashmeran, sandal ağacı, sedir ve hafif misk ile.

Intellligence & Fantasy'nin yeni ambalajı, Stenger bir hafıza başarısı yaşarken patlayan sinirsel bağlantı ağının yaratıcı bir yeniden yaratımıdır. Paul White of Me Company'nin açıkladığı gibi: “Bu, renk oyununun yaratıcı düşünce için gerekli olan fantezi unsurunu eklediği, hafızanın görsel bir temsilidir.”

Geza Schoen, hafızanın en genç Büyük Ustası Christiane Stenger ile çalıştı. Yaza bir övgü, gerçek zekanın güzelliğine bir övgü: baş nota, yaz başlangıcındaki tazelik ve hafiflikte manolya çiçeği, bergamot, mandalina, schinus molle (Perulu peppertree) ve frezya ile haber verir. Yaz mevsiminin tam ihtişamı, nadir ve değerli Tahiti çiçeğinin bir özü olan osmanthus, gül yağı, hedion ve tiare mutlaktır. Güneşin ısınan ışınları gibi, temel notadaki sedir, misk, sandal ağacı ve cashmeran, okşamayla sarılmanın rahatlatıcı hissini uyandırır.

Güzel Zihin Serisi, kadınları - koku endüstrisinin geleneksel yolunda değil, arzu nesneleri olarak - zeka ve yaratıcılıklarından dolayı kutluyor. Cilt 1: Zeka ve Fantezi, Memory Grandmaster, Christiane Stenger'dan esinlenmiştir. Cilt 2: Precision & Grace, klasik bale dansçısı Polina Semionova'dan ilham aldı.

Ünlü şöhret kokularla dolu bir dünyada, gerçek başarıya sahip kadınları ön plana çıkarmak için radikal bir hareket. Ancak Stenger ve Semionova'nın etkisi ilhamın ötesine geçer. Her biri parfümer Geza Schoen ile ortaklaşa çalıştı ve laboratuvardaki malzemelerin repertuarını keşfetti. Geliştirdikleri kokular, kadınların kendi kadınlıkları hakkında nasıl hissettiklerini yansıtan yaratımlardır.


Dizinin görüntüleri Londra'daki tasarım evi Me Company tarafından yaratıldı ve beynin güzelliğini eylemde tasvir ediyor. Cilt 1'deki Stenger'in yüzü yerine, ambalaj nöral yollara sahiptir. Bunlar, hafızaya alma sırasında bağlanan sinapsların yaratıcı temsilleridir ve renkli gradyanlar fantezi içindir. Cilt 2'de ambalaj tasarımı, dans ederken bir balerin meditatif durumunun simgesidir. Noktalar ve üçgenler bireysel dans adımlarını temsil eder ve degradeler büyük hareket akışkanlığını ve aynı zamanda dans sanatındaki özgürlük ve sevinci temsil eder.

Yorumlar (0)
The Beautiful Mind Series
VOLUME 1 INTELLİGENCE AND FANTASY  ürününden yönlendirildiniz!
The Beautiful Mind Series -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.