THAMEEN - NOOROLAIN TAİF

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KKV Dahil
150,00 TL
Ürün Özellikleri


        THAMEEN - NOOROLAIN TAİF

HİKAYE

1958'de İran kraliyet düğünü için yaratılan ve İmparatoriçe Farah Pahlavi için Harry Winston tarafından tasarlanan Noorolain Tiara'a monte edilen 60 karat pembe elmasa verilen addır. Bu, Thameen'e en güzel kokuyu yaratmayı amaçladı.


KOKU

Baie gül pembe biber, kişniş ve karabiber mücevherleri, Taif gülü, yasemin ve Türk gülünün merkezi ortamı için bir ortam yaratır. Çiçeklerin zaferi agarwood, kehribar ve kaşmir ağacının yaldızlı tabanı ile karışır. Büyüleyici.

Noorolain Taif, biberli bir gül bileşimi, pembe ve siyah biberlerle bolca toz haline getirilmiş bir Taif ve Türk gülü çarpışması ve kızarmış kişniş tohumu. Gülün ortasında yasemin parlaması, kirli güneş ışığı hissi vermeye yetecek kadar parlıyor. Bu canlı açılış muhteşem ve Amerikalı kuyumcu Harry Winston tarafından yapılan aynı adı taşıyan yüce bir taç içine monte edilmiş, dünyanın en büyük pembe elmaslarından biri olan Noor-ul-Ain veya Light of the Eye'a mükemmel bir saygı. Oval parlak taş, pembenin çok tekil bir tonudur ve bu bir şekilde üstteki gül biberinin ışıltılı topuna parlak bir şekilde yansıtılır. Noorolain Taif, agarwood, kehribar ve güçlü cashmeran'ın temel notalarına yerleşirken, tuzlu değilse de, cesur bir deneyimdir. Bu, aynı adı taşıyan, huysuz ve muhteşem bir koku, ancak ciltte baharatlı saat üzerine güzel gül karizması ve zarif bir saat süresine sahiptir.
Noorolain Taif Parfüm Notları

Portakal, kişniş, pembe biber, taif gül, mutlak gül, yasemin, vetiver, kaşmir ahşap, misk
Yorumlar (0)
THAMEEN
NOOROLAIN TAİF ürününden yönlendirildiniz!
THAMEEN -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.