KONSANTRE PARFÜM - TERRE D

Konsantre Parfüm

(2)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri

TERRE'D HERMES

 
KULLANICI YORUMLARI
 
hermes'in bir erkek parfümü. bildiğiniz gibi hermes yunan mitoloji kahramanlarından, hırsızların tanrısı, haberci falan filan. bu isimdeki fransız moda firması da hermes'in toprağı isimli bu parfümünü 2006 yılında çıkartmış, dünyada bir çok ödül kazanmıştır. ülkemizde pek bilinmeyen, hatta hiç bilinmeyen bu parfümün içeriğinde portakal çiçeği, karabiber, paçuli, çakmaktaşı?!, benzoin ve vanilya gibi safi bitkisel kökenli esanslar bulunmakta. yani hiç hayvani esans yok. yalnız çakmak taşını nasıl koydular bilmiyorum, muadili bir esans bulmuşlardır. iki çakmak taşını birbirine vurunca çıkan kıvılcımın yaptığı mineral ve ozon kokusu resmen parfümde bulunmakta. ayrıca hafif baharlı sardunya yaprağı gibi özgün bir kokusu var. yağmur sonrası çıkan toprak kokusunun sardunyalı ve portakallı olduğunu düşünün, hava-su ve toprak sembolize edilmiş. kalıcılığı da iyi, kesinlikle fark yaratacak bir parfüm çünkü hiç bir parfümü andırmıyor.
 
parfüm delisi ve bir sürü markayı bir arada kullanan maymun iştahlı insan olarak beni benden almıştır. edinmeden rahat edemeyeceğim sanırsam. bu sefer oldu galiba. artık kokumu buldum mu ne!!?? kolum burnumda dolaşıyorum o derece
 
biraz sert ve ağır bir kokuya sahip olan vazgeçemediğim tek parfüm. vetiver baskın kokudur, alt notalarda greyfurt hissedilir. çakmaktaşının aroması da bu kokunun özgün olmasını sağlamıştır.
 
hermesin en iyi kokularından biridir demiyorum çünkü hermesin neredeyse bütün kokuları çok kaliteli ve güzel.sevip sevmemek ayrı bir tartışma konusu olur bu parfümle ilgili ancak ben şunu rahatlıkla söyleyebilirim piyasa parfümleri içerisinden sıyrılan daha yüksek kalite hissi veren bir parfüm olduğu kesin ama sevip sevmemek ayrı bir tartışma konusu olur özellikle bu parfüm için
 .
Orjinal isviçre üretimi parfum oil parfumun en saf halidir, kalıcılık ve farkedilirlik mükemmeldir,
 
Alkol vs. katkı maddesi içermez ,sağlıklı ve doğaldır.
 
Ekonomikdir.
 
Çantanızda , cebinizde çok az yer kaplar kolaylıkla üzerinizde taşıyabilirsiniz.
 
Farklı ve benzersiz bir hediyelikdir.
 
Eau de toilette formunda parfumler %7. eau de parfum formunda %12, eau de cologne formunde %2 parfum oil bulunurken biz %100 parfum oil veriyoruz.
 
Yorumlar (2)
Hermes
TERRE'D HERMES ürününden yönlendirildiniz!
Hermes -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.