KONSANTRE PARFÜM - ROCHAS MEN

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
Rochas - Rochas Man 
jean paul den sonra en tahrik edici erkek parfumu oldugunu dusundugum parfüm.*
 
 
212 men ile beraber favori kokular arasına girmistir. esmer tende daha bi guzel durur.
  • tatlı kokusu ile kadınlar tarafından da çok rahat kullanılabilecek bir parfüm. zaten bazı yerlerde unisex diye satılıyor. tende de güzel duruyor.

    bunu suren insan olamaz...insan otesi bir varlik olabilir....insanda erkegin boynunu yalama hisleri uyandiriyor...
     

    çevrenizde biryerlerde kullanan birileri varsa derin derin nefes almaktan, havayı koklamaktan kendinizi alamazsınız. kullanan tanıdıksa yanından ayrılmaz, yabancı biriyse de mümkün mertebe yakın olmaya çalışırsınız. amaç sadece o mükemmel kokuyu biraz daha alabilmektir. kullanan herhangi birisine sarılıp, o kokuyla uyuma istegi felaketin boyutunu göstermeye yeter.
     
surdugunuzde civarinizdaki kadinlarin basaklar gibi size dogru egildigi parfum. yaklasma ve hatta yapisma egilimi dogurur.
 
surdukten bir gun sonra bile gömlekte kalan kokusu bile 'ne surdun sen' dedirten guzel parfum.
 
 

Parfumun yorumu
Rochas Man'in böylesine ilgi görmesinin sebeplerinden birisi de kadınların bu parfümü çok sevmeleri olabilir. Bir istatistik çıkarılmış değil tabii ki fakat Rochas Man, 'kadınların en sevdiği erkek parfümü' olarak listenin en üst sıralarında kendisine rahatlıkla yer bulacaktır. İçeriğindeki kahve notası mı yoksa vanilya mı buna sebep oluyor bilemiyorum ama sadece Türkiye'de değil dünyada da Rochas Man'i kullanan çok sayıda kadın olduğunu okuyoruz. Onda bir çeşit şeytan tüyü olduğunu düşünüyorum artık.

Rochas Man'in bende uyandırdığı izlenim şu: 'Karamel, kahve, yanmış şeker, lavanta ve vanilya. Başlangıçtaki sert sayılabilecek lavanta çoğu kişi için alışıldık olmayabilir. Üst notalar lavanta marifetiyle oldukça erkeksi karakterde. İlerleyen dakikalarda tatlılığın artmasıyla ve yanık şeker-kahve aromasının devreye girmesiyle yumuşama oluyor kokuda. Ve böylece genel beğeniye daha uygun hale geliyor. 
#urunumusatiyorum
 
 
 
 
 
Yorumlar (0)
Rochas
MEN ürününden yönlendirildiniz!
Rochas -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.