Rochas Man
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Rochas Man

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
%24 indirim
26,42 Kdv Dahil
20,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
AZZARO WANTED || Type Konsantre Parfum 5 gr 25,00
AZZARO WANTED || Type Konsantre Parfum 10 gr 45,00
AZZARO WANTED || Type Konsantre Parfum 15 gr 68,57
AZZARO WANTED || Type 50 ml Extrait de Parfum 91,43
ROCHAS MAN 20,00
Ürün Kodu 12182596
Stok Kodu 1127

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:20
   • Rochas - Rochas Man 

    KULLANICI YORUMLARI 
    jean paul den sonra en tahrik edici erkek parfumu oldugunu dusundugum parfüm.*
     
     
    212 men ile beraber favori kokular arasına girmistir. esmer tende daha bi guzel durur.
    • tatlı kokusu ile kadınlar tarafından da çok rahat kullanılabilecek bir parfüm. zaten bazı yerlerde unisex diye satılıyor. tende de güzel duruyor.

     bunu suren insan olamaz...insan otesi bir varlik olabilir....insanda erkegin boynunu yalama hisleri uyandiriyor...
      

     çevrenizde biryerlerde kullanan birileri varsa derin derin nefes almaktan, havayı koklamaktan kendinizi alamazsınız. kullanan tanıdıksa yanından ayrılmaz, yabancı biriyse de mümkün mertebe yakın olmaya çalışırsınız. amaç sadece o mükemmel kokuyu biraz daha alabilmektir. kullanan herhangi birisine sarılıp, o kokuyla uyuma istegi felaketin boyutunu göstermeye yeter.
      
    surdugunuzde civarinizdaki kadinlarin basaklar gibi size dogru egildigi parfum. yaklasma ve hatta yapisma egilimi dogurur.
     
    surdukten bir gun sonra bile gömlekte kalan kokusu bile "ne surdun sen" dedirten guzel parfum.
     
     

    Parfumun yorumu
    Rochas Man'in böylesine ilgi görmesinin sebeplerinden birisi de kadınların bu parfümü çok sevmeleri olabilir. Bir istatistik çıkarılmış değil tabii ki fakat Rochas Man, "kadınların en sevdiği erkek parfümü" olarak listenin en üst sıralarında kendisine rahatlıkla yer bulacaktır. İçeriğindeki kahve notası mı yoksa vanilya mı buna sebep oluyor bilemiyorum ama sadece Türkiye'de değil dünyada da Rochas Man'i kullanan çok sayıda kadın olduğunu okuyoruz. Onda bir çeşit şeytan tüyü olduğunu düşünüyorum artık.

    Rochas Man'in bende uyandırdığı izlenim şu: "Karamel, kahve, yanmış şeker, lavanta ve vanilya. Başlangıçtaki sert sayılabilecek lavanta çoğu kişi için alışıldık olmayabilir. Üst notalar lavanta marifetiyle oldukça erkeksi karakterde. İlerleyen dakikalarda tatlılığın artmasıyla ve yanık şeker-kahve aromasının devreye girmesiyle yumuşama oluyor kokuda. Ve böylece genel beğeniye daha uygun hale geliyor. 

    
    
    

 

 
 
  ÜRÜN ÜZELLİKLERİ 
 
- Web sitemizdeki  ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,
 
- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır
 
- Sürme rol on şişede geliyor
 
- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,
 
- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .
 
-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider
 
- Bereketlidir.
 
KARGO TESLİMAT
 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz
 
Teslimat Bilgileri
 
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat KARGO ile yapılmaktadır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Tek Çekim Fiyatı : 20,00

ROCHAS_MAN_1_596.jpg
ROCHAS_MAN_1_596.jpg
cemil
9.6.2017 21:38:00


rochas men çevrenizde biryerlerde kullanan birileri varsa derin derin nefes almaktan, havayı koklamaktan kendinizi alamazsınız. kullanan tanıdıksa yanından ayrılmaz, yabancı biriyse de mümkün mertebe yakın olmaya çalışırsınız. amaç sadece o mükemmel kokuyu biraz daha alabilmektir. kullanan herhangi birisine sarılıp, o kokuyla uyuma istegi felaketin boyutunu göstermeye yeter.

İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,extrait de parfum ,esans,konsantre parfum kullananlar, parfum yorum,konsantre parfum nedir, extrait de parfum nedir, Rochas Man ekşi, Rochas Man yorum,