ROBERT PIGUET FRACAS

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KKV Dahil
100 TL
Ürün Özellikleri
ROBERT PIGUET FRACAS 
  •  
Portakal çiçeği, bergamot ve şeftalinin algılandığı yoğun bir tarzda açılıyor EdP konsantrasyonundaki Fracas. Meyve kokularıyla aram pek de iyi olmadığından bana göre bir başlangıç olduğunu söyleyemeyeceğim. Neyse ki açılışta oldukça yoğun olarak algılanan şeftali bir süre sonra destekleyici konuma geçiyor da, biraz rahat nefes alıyorum…
 
Fracas çiçek bahçesi gibi bir parfüm. Sümbülteber, yasemin, menekşe, gül, sardunya, müge, iris ve beyaz çiçekler… Ne ararsanız var! Baskın olan ve parfüme karakterini verenler ise sümbülteber ve yasemin. Kalite hissiyatı da eksiksiz olunca, çiçek bahçesi Fracas’ı tanımlamak için en uygun tabir.
Benim olayım zaten çiçek, buram buram kokmak isterim diyen varsa durum değişir tabi. 
 
Fracas şimdiye kadar rastladığım en kalıcı ve en fark edilir çiçek parfümlerinden biri. Özellikle ilk birkaç saat fark edilirliği çok yüksek. Dolayısıyla kuru cildinden şikâyetçi kadınlar için ilaç niteliğinde, uzak mesafeden geniş bir alan kaplayacak şekilde sıkılması gereken parfümlerden biri.
 
 
Yazının her yerinde sümbülteber - yasemin birlikteliğinden bahsettiğimden,  aynı tarz birçok çiçek parfümü olduğu anlaşılıyordur. Bir ara Madonna’nın da Fracas kullandığını okuduğum için denemeden bile emin olduğum bir benzerlik…
 
Fracas, sümbülteber - yasemin parfümleri arasında referans kabul edilen kaliteli bir parfüm. İddialı çiçek kokularından hoşlanan kadınlar için uygun bir alternatif. Ancak her ne kadar tarzı için referans parfüm kabul edilir.
Yorumlar (1)
Robert Piguet
FRACAS ürününden yönlendirildiniz!
Robert Piguet -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.