REMY LATOUR - CİGAR

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KKV Dahil
120 TL
Ürün Özellikleri                            REMY LATOUR - CİGAR


        Kokumuz tatlı tütün severlerin vazgeçilmezi olan efsane olmuş kült bir koku..tatlı tütün kombosunun ve mugler pure serisinin atababası bence.. ara ara kullanıyorum açılıştaki o sert kısmı oturduktan sonra ben erkeğim diyor..maskülenim diye bağırıyor...tütün notasını sevipte denememiş kullanmamış parfümsever arkadaşlarıma önerebilirim..forumda CİGAR la ilgili pek yorum bulamadım..underrated olduğunu düşünüyorum.performansıda gayet başarılı..esans kalitesi artırılıp KİLİAN yada AMOUAGE markası adı altında satılsa birçok parfümseverin imza kokusu olabilirdi...parfümlerde marka-performans yada fiyat-performans kriterlerini yerlebir edebilecek bir koku...

        Remy Latour tarafından Puro Köln, Puro 1996 yılında Remy Latour tarafından başlatılan erkeksi bir koku. Bu köln, meyveli bergamot, limon, armut, ananas ve kuru erik notları vardır. Orta notaları çiçekli kadife çiçeği, sardunya, yasemin ve defne yapraklarından oluşur. Temel notaları sedir, paçuli, sandal ağacı, tütün ve misktir. Bu kokunun ılımlı bir kökü vardır ve aroması uzun ömürlüdür. Markanın en popüler ve tanınmış kokusu olan bu kolonya, bir sonraki özel fırsatta kafalarını çeviren kişi olabilir.

        Parfums Parour, Remy Latour markasını piyasaya süren Fransız parfüm şirketidir. 1986 yılında Paris'te kuruldu. Kokularını dünya çapında 90'dan fazla ülkede satıyor ve birçok ünlü bu şirket tarafından yaratılan kokuları seçiyor. Marka hem erkekler hem de kadınlar için kokular sunuyor ve en çok Puro denilen erkekler için kokusu ile biliniyor. Bu markanın sloganı “Zerafet Seçimi” dir. Tüm ürünler orijinal, otantik isim markalarıdır. Nakavt veya taklit satmıyoruz.
Yorumlar (0)
REMY LATOUR
CİGAR ürününden yönlendirildiniz!
REMY LATOUR -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.