KONSANTRE PARFÜM - LUNA ROSSA CARBON

Konsantre Parfüm

(2)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri

Prada - Luna Rossa Carbon

 

açılışı Sauvage'a hayli benziyor. Çok daha güzel hali diyebilirim. Fragrantica'da da denildiği gibi Sauvage'ın keskin hatları törpülenmiş ve daha kullanılabilir hale getirilmiş. Açılışının muazzam olduğunu belirtmeden geçemem. Son yıllarda çıkan parfümlerde açılışını en beğendiğim koku olmuş olabilir. Benim tenimde 1 saat kadar Sauvage klonu gibi koksa da 1 saat sonrasında Bergamot iyiden iyiye atak yapıyor. Bergamot'un kendini göstermesiyle kokunun karakteri de değişiyor. Artık parfüm 'aquatic citrus' karakterinde. Bu andan itibaren koku hafiften Terre Hermes'i andırdı bana. Sanıyorum metalik ve sucul notaların da katkısı var burada. Belki de kömür notasından kaynaklanıyordur bilemiyorum.
 
Fikrimce Sauvage'dan daha başarılı bir koku. Kendine özgü mü? Kesinlikle hayır! Baştan sona birşeylerden esinlenilmiş zaten ama benim açımdan son yıllarda çıkmış en iyi yazlıklardan oldu bile.
 
Performans'ı da çok başarılı. 5-6 saat oldu bileğime 2 fıs sıkalı hala az önce sıkmışım gibi capcanlı duruyor koku. Bence denenmeyi kesinlikle hakeden bir koku olmuş Carbon. Saygılar...

Yorumlar (2)
Prada
LUNA ROSSA CARBON ürününden yönlendirildiniz!
Prada -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.