Parfums De Marly Pegasus
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Parfums De Marly Pegasus

Parfums De Marly Pegasus

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
%29 indirim
40,64 Kdv Dahil
29,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
PARFUMS DE MARLY PEGASUS || Type Konsantre Parfum 5 gr 29,00
PARFUMS DE MARLY PEGASUS || Type Konsantre Parfum 10 gr 50,00
PARFUMS DE MARLY PEGASUS || Type Konsantre Parfum 15 gr 70,00
PARFUMS DE MARLY PEGASUS || Type 50 ml Extrait de Parfum 90,00
PARFUMS DE MARLY PEGASUS || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
PARFUMS DE MARLY PEGASUS || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 1211052711
Stok Kodu 0821

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:29

Parfums de Marly  Pegasus

2011 yılında piyasaya sürülen Pegasus markanın Oajan ve Herod ile birlikte bestseller olan parfümlerinden.
 
 
Pegasus'u tenime ilk sıktığımda şık, biraz agresif ve tozlu, bademin arka plandan desteğiyle tatlılık kazanan güçlü bir tarçın ambiansı ile karşılaşıyorum. Tozlu ve güçlü köşeleri ile arka planda ki badem tatlılığı son derece güzel orantıya sahip etkileyici bir açılışı var Pegasus'un. Yukarda dediğim gibi aklınızı başınızdan almıyor ama belli oranda sizi etkilemeyi başarıyor.
 
Orta kısımlara geldiğimde ise üst notalardan gelen tarçın'ın güçlü vuruşu ve hafif topraksılığı yerini çok daha tensel ve rafine bir badem tatlılığına bırakıyor. Bu noktada ilk önce tarçının agresif havası lavanta ve yasemin ile yumuşatılıyor. Böylelikle tarçın baskın kuvvetini kaybedip geri plana çekilirken yavaş yavaş badem ön plana çıkıyor. Orta notalar teninize iyice oturduğunda son derece teninize yakın duran, rafine ve temiz bir badem tatlılığına bürünüyor Pegasus.Açıkcası üst notalarda ki güçlü ve hafif agresif ambinası ben daha çok sevdim. Orta notalarda son derece hoş ve zarif kokuyor Pegasus ancak bir o kadarda sıradan benim için. Koku güzelliği hoş ama derinlik ve orjinallik alamadığım bir kokuya evrildi bu noktada parfüm.
 
Daha önce defalarca denediğim, kullandığım tatlı-baharatlı parfümlerin bir kopyası adeta. Başrolde badem tatlılığının olduğu hafif karamelize bir tarçın yorumu. Bildiğiniz tatlı-baharatlı parfüm kısacası..
 
Dip notalarda durum aynen devam ediyor.
Yeni bir söz söylemekten uzak. Son derece klasik bir vanilya-amber yorumu. Vanilyanın ince ve kremsi tatlılığı ile törpülenmiş, köşelerinden sıyrılmış, hafif kadifemsi, bolca tatlı ve rafine bir amber yorumu dip notalarda kendisini gösteriyor. Son yıllarda yaratılan "modern amber" tanımlamasının etkisinde fazlaca kalmış sanırım parfümör Hamit Merati-Kashani.
 
Sonuç olarak defalarca kokladığımız vanilic amber yorumlarından bir tanesi ortaya çıkmış Pegasus'un dip notalarında. Tatlı, köşesiz, modern ve rafine bir amber kokusu.. Kokusu hoş ve ortamlarda çekici fakat farklı ve derin bir kompozisyon asla değil.
 
 
 
Koku güzelliği sayesinde sizi kolayca tavlayabilecek ve gittiğiniz ortamlarda kadınların dikkatini çekebilecek tatlı-baharatlı parfümlerden bir tanesi Pegasus.
 
Eğer benim gibi farklılık ve orjinallik gibi beklentileriniz yoksa Pegasus'u alın derim. Ağır kış koşulları hariç hemen hemen dört mevsim kullanıma uygun diyebilirim. Kalıcılık performansı ortalama üstü ki; esans konsantresi edt olmasına rağmen iyi bir performansı var.
 
Saygılarımla.
 
 
Başlangıç Notası : Bergamot, Günebakan, Kimyon
Kalp Notası : Lavanta, Badem, Yasemin
Bitiş Notası : Amber, Sandal ve Vanilya
 
 
Çıkış : 2011
Burun : Hamit Merati-Kashani
Karakter : Tatlı Baharatlı
Cinsiyet : Erkek
 
396

 

 

  ÜRÜN ÜZELLİKLERİ 

- Web sitemizdeki  ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,

- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır

- Sürme rol on şişede geliyor

- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,

- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .

-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider

- Bereketlidir.

KARGO TESLİMAT

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

Teslimat Bilgileri

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat KARGO ile yapılmaktadır.
 

 

 

 

 

 

 

 

Tek Çekim Fiyatı : 29,00

PARFUMS_DE_MARLY_PEGASUS_1_2711.jpg
PARFUMS_DE_MARLY_PEGASUS_1_2711.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,extrait de parfum ,esans,konsantre parfum kullananlar, parfum yorum,konsantre parfum nedir, extrait de parfum nedir,Parfums de Marly Pegasus ekşi, Parfums de Marly Pegasus yorum,