KONSANTRE PARFÜM - OLYMPEA

Konsantre Parfüm

(3)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri

 Paco Rabanne Olympéa

urun tanıtımı 
 
Olympéa, kadının gücünün ve guzelliğinin yansıması. O her kadının kıskandığı,  tüm erkeklerin arzuladığı, eşsiz, büyüleyici, güçlü,  bir kadın. Zaferin maskülen ifadesi INVICTUS’un yanında, zaferin feminen ifadesi.Fresh oryantal olarak yorumlanan Olympéa'nın üst notalarında tuzlu vanilya ve yeşil mandalina , orta notalarında su yasemini ve zambak, alt notalarında ise sandal ağacı, kaşmir ve ambergris yer alıyor.
 
kullanıcı yorumları 
 
Geçtiğimiz günlerde denediğim Paco Rabanne Olympea parfüme tam anlamıyla bayıldım! Vanilya ve beyaz çiçek notalarının harmanladığı bu parfümün bence feminen ve ağır bir havası var. Şık şişesi ve baskın ama iç baymayan notaları ile soğuk günlerde tercih edebileceğiniz bir parfüm arıyorsanız bence şans vermeye değer. Genelde Paco Rabanne'nin parfümlerini pek tercih etmiyorum ama bu markanın tam boyunu almaya değer bulduğum ilk kadın parfümü.
 
 
 
Olympea ya gelecek olursak kendisi oryantal bir koku.Ama o bildiğiniz klasik oryantal kokulardan farklı.Tatlı, tuzlu, çiçeksi hatta akuatik taze ve temiz bir koku.Zaten Fresh- Oryantal olarak lanse ediliyor.Gerçekten de öyle.Bu kokuyu çok sıcak Yaz günleri hariç gece, gündüz her zaman her yerde kullanabilirsiniz. Olympea nın yeşil mandalina ve ona eşlik eden su yasemini ile birlikte dinamik ve fresh bir açılışı var. Saf ve temiz bu açılışı ben çok sevdim. Daha sonra devreye giren tuzlu vanilya ve alt notalar kokuyu farklı boyutlara taşıyor.Kendi tenim için konuşayım tuzlu vanilya en baskın nota. Giderek hafifleyen vanilya kokusunu tenimde uzunca bir süre hissettim.Üstelik bu vanilya kokusu ne fazla tatlı ne de sentetik.Kısacası kokunun teni terk edişi de başlangıcı kadar etkileyici.
 
 
 
Olympea tam anlamı ile feminen bir koku, . Kokunun tanıtımındaki eşsiz,güçlü, etkileyici kadın teması da bunu gösteriyor. Oryantal kokuları seviyorsanız ve benim gibi bir vanilya hayranı iseniz Olympea ya bir şans verin derim.Diğer klasik oryantal kokulara göre de daha az riskli görünüyor
Yorumlar (3)
Paco Rabanne
OLYMPEA ürününden yönlendirildiniz!
Paco Rabanne -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.