PACO RABANNE - BLACK XS L'APHRODİSİAQUE FOR MEN 

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KKV Dahil
130,00 TL
Ürün Özellikleri                PACO RABANNE - BLACK XS L'APHRODİSİAQUE FOR MEN 

   Paco Rabanne Black XS L'Aphrodisiaque for Men erkekler için hazırlanmış bir deri kokusu. Erkekler için üretilen bu model 2013'te piyasaya çıktı. Üst notalarda safran ve tarçın; Orta notalarda bal, portakal çiçeği ve selvi; Taban notaları deri, pralin ve bademdir.
   Yeni kokulu çift, ünlü rock yıldızlarının özel hayatlarının hikayesinden ilham alıyor. Sahne ışıkları söndüğünde, popüler yıldızlar deri ceketlerini kaldırıyor ve muhteşem makyajlarını çıkarıyorlar. Ardından, gecenin baştan çıkarıcı karanlığının yoğun kokusu ilk aşamada gelir, ardından gizlilik, duygusallık ve derin gizlilik içinde gizlenmiş saf duygular ipuçları gelir ...
   Safran ve tarçın baharatlı bir karışımı ile başlar, bize kalp notaları, turuncu blosom ve selvi revizyonu. Temel notalarda pralin ve bademden oluşan bir gourmand karakteri, ardından kaba ve cesur deri notaları bulunur.
   Neroli blosom ve acı portakallardan yeni bir başlangıç yapar. Üst notalar, narin nasturtiumların çiçekli buketiyle taçlandırılır, ardından daturalar, cesur güller ve kalpteki sulu ve tatlı şeftali gelir. Temel notalar siyah vanilya notaları, sıcak kehribar ve mandrake kökü spesifik anlaşmalarıyla kokuya daha koyu ve daha zengin bir karakter verir.

Yorumlar (0)
Paco Rabanne
BLACK XS L′APHRODİSİAQUE FOR MEN  ürününden yönlendirildiniz!
Paco Rabanne -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.