KONSANTRE PARFÜM - AMBRE ROYAL

Konsantre Parfüm

(2)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri


                   ORMONDE JAYNE - AMBRE ROYAL


        Ormonde Jayne Ambre Royal eşsiz ve güzel bir koku olup bu özel tasarımı ile Kadınlar ve Erkekler üzerinde etkileyici bir kokudur.Osmanthus , İris , Misk , Kehribar , Orkide ve Ambroksandan oluşur.

        Öncelikle parfüm son derece orjinal bir kokuya sahip daha önceki kokladığım hiç bir parfüme benzemiyor. Amber notasını merkeze almış bir parfümden çoğunlukla ne bekleriz? Ambre 114, Ambre Precieux vb gibi koyu ve baharatlı kullanılan bir amber parfümü bekleriz. İşte burda tamamen ayrılan bir yapıya sahip Ambre Royal beklentilerimizin tamamen dışında oldukça farklı çiçeksi balzamik ve parlak bir amber parfümü.

        Açılında turunçgiller ile beraber kullanılan benim burnuma çok net gelen bir gül notası var fakat açıklanan notalarına baktığımda bunu göremedim. bir parçada sıcak baharatlarla tatlandırılmış. Açılın hemen ardından parlak kullanılmış bir iris ve orkide ile beraber ambroxan sentetiği oldukça güçlü bir şekilde kendini hissettiriyor onlara eşlik eden temzi bir misk var misk parfüme sabunsu bir hissiyat vermiş. Biraz daha zaman geçince amber kendini belli etmeye başlıyor ama diğer notalarla ve özellikle ambroxan ile birleşimi metalik bir hissiyat uyandırıyor. Bu kullanımı ben Newyork ambere oldukça benzettim. Alt notalara geçtiğimizde amber kendini daha da ön plana çıkarırken diğer notalar biraz daha geri çekiliyor ve aslında orta notalardan itibaren ara ara burna gelen ve ben buradayım mesajı veren osmantus amber ile bir şölen yapıyor. Bu noktada parfüm balzamik ve kremsi bir hal alıyor, ve bu şekilde son buluyor.
Yorumlar (2)
Ormonde Jayne
AMBRE ROYAL ürününden yönlendirildiniz!
Ormonde Jayne -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.