KONSANTRE PARFÜM - PRİMER JOUR

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
Nina Ricci PRİME JOUR 
 
 'bugun geri kalan hayatinin ilk gunu' 
KULLANICI YORUMLARI 
ucuk pembe buzlu camdan iki eksantrik silindirin ustuste gelemedigi ve ilk bakista nasil acilacagi anlasilamayan bir sisede sunulan, yeni acmis gardenya, taze mandalina,  badem sekeri, sandalagaci, miskkokulu hafif ciceksi bir parfumdur, nedense insani huzunlendirir.

her ortama uyabilen, ne ağır ne hafif kaçan, kullanmaktan bıkmayı beceremediğim tek parfüm.
 

parfümün kokusu hem temiz hem de romantiktir, çocuksuda olursun , seksi ama naif kadında . şişesinin konsepti ruh ve bedeni ifade eder , ve bir aksa baglanmış iki bagımsız şişe görünümündedir, her an aksdan kopup , alıp başını gidecek gibi , parfümün şişesi çıt diye iki şişeye ayrılacakmış gibidir. ama kopup gitmezler , ruh ve beden , güzel olan ve premier jour kokan sende saglamdır . nina ricci , modası geçmiş gözlük modellerinde hatırlansada , resmen bu parfümle dirilmiştir.

nina ricci'nin hafiften burberry'nin parfümlerini andıran, son derece güzel parfümü.. dkny be delicious'tan sonra kullanmaktan bıkmayacağım parfümdür ayrıca..


 
premier jour adlı bir parfümü var ki, bu dünyadan bir koku değil gibi. hem kalıcı, ne çok hafif, ne çok ağır, tam kıvamında. beğenmeyecek biri olduğunu sanmıyorum, enfes.

premier jour parfumunu kullandigim gunden beri sokakta yanimdan gecen insanlarin bile begenilerini dile getirdigi, benle bir olmus markadir.
#urunumusatiyorum
 
Yorumlar (0)
Nina Ricci
PRİMER JOUR ürününden yönlendirildiniz!
Nina Ricci -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.