KONSANTRE PARFÜM - L’AİR DU TEMPS 

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
249,99 TL
Ürün Özellikleri
       NİNA RİCCİ - L’AİR DU TEMPS 

     Özel günlerde çok özel anlar yaşamak isteyen kadınların parfümü Nina Ricci L Air Du Temps Pour Femme EDT, hakettiğiniz kadınsı kokuyu size bahşediyor. Her sıktığınızda sizi kendisine bağlayacak olan ürünün üst notalarında karanfil, şeftali, portakal çiçeği esansı, bergamot, gül ağacı, aldehitler ve gül, kalp notalarında biberiye, yasemin, orkide, ylang-ylang, gardenya, karanfil, menekşe, süsen kökü ve alt notalarında baharatlar, iris, kehribar, sandal ağacı, misk, benzoin, meşe yosunu, vetiver ve sedir bulunmakta. Bütün kadınların özel olduğunu vurgulamak amacıyla üretilen parfüm 50 ml kullanım hacmi ve oldukça kullanışlı ve taşınması kolay olan şık şişesi ile tüm kadınların ilgi odağı olmaya aday.
     Çiçeksi ve vanilyamsı bu koku tüm sizi ve çevrenizi etkisi altına alacak. O zarafet ve masumiyetin en duru halinin kokusu.

Tepe Notası: Karanfil, Şeftali, Bergamot, Gül Ağacı, Gül, Portakal Çiçeği

Kalp Notası: Yasemin, Gardenya, Biberiye, Orkide, Menekşe, Ylang Ylang

Dip Notası: Süsen Çiçeği, Amber, Misk, Sedir

Öpüşen iki güvercinin bir parfümde buluşması. Sevgi, Saflık, Barış, Özgürlük ve AŞK..

Zamana meydan okuyan birkaç buluşlarından biri: L'Air du Temps zamansızlık çağrıştırıyor. Büyüleyici iksiri kadınsılık ve ebedi gençlik sembolüdür. Şehvetli ve kadınsı cazibe ile birlikte tazelik, eşsiz bir koku karışımı.

L'Air du Temps de soluduğumuz hava, o anın ruh hali, her dönemin yansıması. L'Air du Temps… Her an eşsiz bir duygu...

Robert Ricci «L'Air du Temps mucize bir kokudur»

Bu taze ve zamansız bir koku zıtlıkların eşsiz bir kombinasyonu. Baharatlı karanfil ve gardenya efsanevi bir anlaşması, kurnazca Grasse ile renklendirilmiş gül ve yasemin ve hatta daha fazla duygusallık için sandal ağacı ve süsen ile serpilmiş.

Duygu parfümü, L'Air du Temps baştan gizemli bir güç yayıyor. L' air du Temps duygusal çekicilik ve saflığını ortaya çıkarmak için her kadının kişiliğini içine karıştırır.

L' air Du Temps' i keşfedin..

Yorumlar (0)
Nina Ricci
L’AİR DU TEMPS  ürününden yönlendirildiniz!
Nina Ricci -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.