KONSANTRE PARFÜM - DURO

Konsantre Parfüm

(3)
Stokta var !
KDV Dahil
369,14 TL
Ürün Özellikleri


              NASOMATTO - DURO

     Nasomatto'nun utanmazca kadınsı Narkotik V'ye eşdeğer bir erkek varsa, o Duro. Duro cesur ve güçlüdür ve deri ile kaplı eski sert ağaçlara dikkat çeker. Evcilleşmemiş ve viril, güzel ya da frou frou kokusu ya da çiçek vazo gibi bir şey yapmayan ham ve muhteşem bir koku… meslektaşı gibi, erkekliğinde canlanıyor ve ne düşündüğünüzü ters çevirmiyor o. Üniseks olarak etiketlenmesi nazikçe olmaz; bir erkek için yapılmış ve kesinlikle erkek cildinde hayata çığlık atan bir şey var. Modern ve keskin bir kenara sahip olan carnal ve klas Duro, bir açıklama yapar (ve sonuna ünlem işareti koyar) - zarif ama karnaval ve çok, çok seksi.

     Cesurca erkeksi olan Duro, evcilleştirilmemiş, yumuşak bir ruhu ileten çiğ, acı tatlı odunsu bir koku. Ahşap, deri ve baharatlardan oluşan spekülasyonlar ile bu koku, taze sapın veya özellikle tart reçinesinin kokusundan farklı olarak keskin, canlandırıcı bir tang ile başlar, alev üzerinde yavaşça ısınır. Yine de Duro'nun dumanlı bir bölgeye sapabileceğini düşündüğümüz gibi, yanıcı bir enerji içeriyormuş gibi fışırdamaya başlar. Dakika hava kabarcıkları gösteren bir maddede ortaya çıktığı gibi, Duro oksijenli titreşimlerle kabarır.

     Aniden temiz hava ile aşılanmış bir zanaatkarın stüdyosu gibi, Duro yenilenmeye başlar, bitkilerin doğal aksanları ve bu baharatlı, odunsu kokuyu hafif kalpli bir verve ile süsleyen parlak yeşillikler. Yine de, natüralizme daldıkça, Duro, burada bulunan her bir tanıdık bileşen alışılmışın dışında bir şekilde yapılmış gibi, biraz fantastik, efsanevi bir boyutu korur; baharatlar katı tozlar yerine gaz halinde buharlardır; ahşap pockmarked, boyalı poliüretan ve deriden yapılmıştır. Taze bir cilt değil, geri dönüştürülmüş bitki yaşamından yapılmış bir kumaş. Tıpkı Duro'nun rahatça tanıdık ve çekici göründüğü gibi, bizi kokunun (ve kokunun cinsinden izlenimlerinin) nasıl yapılandırıldığına dair beklentilerimizi yeniden düzenlememizi kaçınılmaz bir şekilde şaşırtıyor.

Yorumlar (3)
Nasomatto
DURO ürününden yönlendirildiniz!
Nasomatto -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.