MONTALE - VANİLLE ABSOLU

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
200,00 TL
Ürün Özellikleri              MONTALE VANİLLE ABSOLU

Montale Paris Vanille Absolu bayanlar için vazgeçilmez oryantal vanilya kokusunu sizlere sunuyor... Ayrıca içerisinde tarçın, karafil ve odunsu notalar bulunmaktadır..

Montale- Paris merkezli Fransız niş parfüm markasıdır. Bugün, kaynaklarda bayan kokusu olarak geçen Montale- Vanille Absolu isimli parfümü tanıtacağız. Meyveler, baharatlar, gurme notalar, tütsü aromalarına sahiptir. Vanilya teması üzerine kurgulanmak istenmiş. Tatlı, şekerli, kremsi, sıcak, yumuşak ve yapay esintileri vardır. Oryantal- vanilyalı grubunda gösteriliyor.

Notaları vanilya, tarçın, karanfil ve odunsu notalar şeklinde açıklanmakta. Biz buna ilaveler yapacağız.

Montale- Vanille Absolu isimli parfüm, şuruplu tarza yönelen kremsi meyveleri başlangıçta kullanmış : Portakal- kayısı karışımını tahmin ettim. Hızlı akışkanlıkla tene yakın kalmakta. Hemen tatlı vanilya- tarçın ikilisi sahne alıyor. Bu da kısa sürede şekerli baharatlar formuna çevriliyor : Tarçın- vanilya net biçimde hissediliyor. Parfüm baştan sona şekerli bir sıcaklık içinde seyretmekte. Bu sebeple tene dengeli sıkılmalı ve çok sıcakta kullanılmamalıdır. Orta bölümde şekerli baharatlarla beraber gurme notaların da başlangıcını göreceğiz : Önce kremsi vanilya ve dumanlı tütsü, sonra da karamel ve sıcak çikolata rayihaları teninize yapışıyor. Son bölüm tamamen gurme notaların etkisi ve yönlendirmesi altındadır.
Yorumlar (0)
Montale
VANİLLE ABSOLU ürününden yönlendirildiniz!
Montale -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.