KONSANTRE PARFÜM - ITALIAN LEATHER

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
MEMO | ITALIAN LEATHER | 2013
 
 
Yine bir 'çok satan' parfümle beraberiz..
Fransız niş parfüm markası Memo, henüz yeni bir marka olmasına rağmen özellikle deri serisiyle tüm dünyada ve Türkiye'de çok ciddi satış rakamlarına ulaşmış bir markadır.. Türkiyede son bir yılda ulaştığı bu satış marjı son aylarda düşüşe geçsede bugün Italian Leather, niş parfüm müşterisi içinde çok bilinen ve sorulan bir kokudur..
 
 
Deriden önce gelen ulus isimleri ise koku karakterleri yaratılırken, ulusların karakterinden ilham alınmış..
 
Deri serisinin en çok beğenileni Italian Leather ise, tıpkı İtalyan insanının yapısı gibi sıcakkanlı, tez canlı ve duygusal bir deri kokusu olarak yaratılmış..
 
Başlangıcından gelen yeşil domates ve vanilya kokunun tatlı karakterine canlı bir yorum olarak adlandırılabilir..
 
Devamında eklenen deri özü ise uzun süre devam ediyor ve ağır ağır kokunun tatlı-baharat karakterini oluşturuyor.. Daha ilk sıkışınızla birlikte koku çok canlı.. Üstünüzden etrafınıza çarpıyor.. Açılışı çok yoğun ve iddialı.. 
 
 
 
Kalp notasındakiler yoğun ve baharatlı deriyle birleşince; başlangıçta ki tozlu ve yapaylığı daha tatlı kıldı.. Açıkcası kokunun en çok bu kısmını sevdim.. Kalp notasıda tıpkı başlangıçta ki gibi uzun uzun ilerledi ve tenime oturduğunda tatlı ve mistik baharat kıvamında kokan; etrafımda ki herkese çarpan bir sert ve yoğun bir deri kokusu oldu Italian Leather.
 
 
Kısacası evet.. Buram buram kokan tatlı-baharatlı bir deri kokosu ve kesinlikle çekici Italian Leather ancak; 
 
Gayet tabii ki çok bilinen bir koku ve kulağınıza çalınacaktır Italian Leather'ın şöhreti .. Eğer maskülen, hırçın, görkemli ve sert deri parfümlerini seviyorsanız; sizin için biçilmiş kaftan Italian Leather .. Üzerinizden çıkmayacak kadar kalıcı ve gece ortamlarda fazlasıyla sexy bir deri parfümünüz olucaktır.
 
Her ne kadar unisex olarak üretiliyor olsada bence bir erkeğe yakışan ve erkek tenini isteyen bir parfüm.. 28-30 yaş üzeri kullanıma daha uygun. Sonbahar-Kış dönemi için ideal.
 
 
Başlangıç Notası : yeşil domates yaprağı, vanilya ve deri
Kalp Notası : laden, kasnı otu sakızı, iris özü, ada çayı yağı, yeşil domates yaprağı
Bitiş Notası : mür reçinesi, deri akordu, benzoin özü, misk
Yorumlar (0)
Memo Parfum
ITALIAN LEATHER ürününden yönlendirildiniz!
Memo Parfum -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.