MEMO - GRANADA

Konsantre Parfüm

(3)
Stokta var !
KDV Dahil
200,00 TL
Ürün Özellikleri

MEMO - GRANADA

Memo Paris, İspanyol şehrinden ilham alan yeni kokusu Granada'yı sunuyor. Granada, diğer notaların yanı sıra portakal çiçeği, yasemin ve tonka'dan oluşan harika bir beyaz çiçek kokusudur.

Granada, Les Echappees koleksiyonuna ait bit parfümdür. "Les Echappées", hem erkekler hem de kadınlar için eğlenceli ve yaratıcıbir dünya haritası oluşturan bir parfüm koleksiyonudur. Granada parfümü, İspanyol şehrinden ilhamını almıştır. 

Basit, sade, temiz ve gösterişsiz bir kokusu var. Notalar net ve doğal olarak alınıyor. Yapaylık ve sentetikliğe rastlamadım. Verilmek istenen mesajı net ve kesin şekilde veriyor= Beyaz çiçekli, miskli, vanilyalı bir kadın parfümü... Erkekler de kullanabilir. Aromatik biçimlenme her daim söz konusudur. Notalar buna göre şekillenir. Kokusunda şüphesiz bir kalite ve güzellik var.

Günlük kullanımda her türlü faaliyete izin verir. Kokteyl, davet, açık hava gezmeleri için idealdir. Her mevsime uyar. Kalıcılığı böyle hafif bir parfüm için yeterlidir= Günün içte birlik kısmında etkilidir. İlk sıkışta koku karakteri keskin beyaz çiçekli turunçgil olmakta. Böylece fark ediliyor. Devamında vanilya ve miskle yumuşayıp tene oturuyor. Kremsi ve yumuşak bir amber, vanilya ve misk var... Genel beğeniye de hitap edecektir.


Üst Nota: Nar
Orta Notası: Portakal çiçeği
Alt Notası: Yasemin
Koku ailesi: ÇiçeksiYorumlar (3)
Memo Parfum
GRANADA ürününden yönlendirildiniz!
Memo Parfum -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.