KONSANTRE PARFÜM - DECADENCE

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
 
marc jacobs decadence parfüm
 
kendi tenim için decandence ı tatlı,hafif odunumsu ,tende kurudukça derinliği artan hafif pudramsı ,ağır sayılamayacak ,sofistike bir koku olarak tanımlayabilirim.oryantal bir koku olduğu için her tende farklı duruşu olacağını düşünüyorum .kullanıcı yorumlarında bunu açık bir biçimde gördüm. decadence ın sıradan bir koku olduğu söylenemez lancom un la vie est belle ne, la nuit tresor a benzetenler çoğunlukta .bana ise tende kurudukça tatlı ,odunumsu, hafif pudramsı,sofistike bir koku olma özelliği ile t.mugler in womanity sini çağrıştırdı.özetle decandence, tatlı,hafif odunumsu kokuları sevenlerin sıcak olmayan günlerde ve gece davetlerinde kullanabileceği hoş ve sofistike bir koku. kalıcılığı tatmin edici düzeyde. almadan önce ise mutlaka tende denenmeli.
 
şişesi o kadar kocaman ve ağır ki... zinciri falan yok çantada taşınmaz. nedense sevdim bu kokuyu ama kalıcığı mı az ne.. hep tatlı hem acı kokuyor bence. koku çok güzel günlük bir koku temiz,  allah affetsin günlük parfüm diye sıkıyorum.
 
görece yeni ve küçük bir el çantası görünümündeki şişesiyle akıllarda kalan marc jacobs parfümü. ama çevremdeki erkeklerin yorumlarına bakılırsa, kokusu daha akılda kalıcı.
internette daha ucuza bulunur mu bilmiyorum ama mağaza fiyatının biraz pahalı olduğunu da göz önünde bulundurunca, günlük olarak değil, özel akşamlarda veya kendimi iyi hissetmek isteyebileceğim zamanlarda kullanabileceğimi düşünüyorum.
vazgeçmediğim, dönüp dönüp tekrar satın aldığım parfümlerden bir tanesi olacak mı, zaman gösterecek; ama bence ümit var.
 
Yorumlar (0)
Marc Jacobs
DECADENCE ürününden yönlendirildiniz!
Marc Jacobs -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.