Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme
Logo

Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme

Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
%29 indirim
40,64 Kdv Dahil
29,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
MAİSON FRANCİS KURKDJİAN LUMİERE NOİRE POUR FEMME || Type Konsantre Parfum 5 gr 29,00
MAİSON FRANCİS KURKDJİAN LUMİERE NOİRE POUR FEMME || Type Konsantre Parfum 10 gr 50,00
MAİSON FRANCİS KURKDJİAN LUMİERE NOİRE POUR FEMME || Type Konsantre Parfum 15 gr 70,00
MAİSON FRANCİS KURKDJİAN LUMİERE NOİRE POUR FEMME || Type 50 ml Extrait de Parfum 90,00
MAİSON FRANCİS KURKDJİAN LUMİERE NOİRE POUR FEMME || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
MAİSON FRANCİS KURKDJİAN LUMİERE NOİRE POUR FEMME || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 131673742
Stok Kodu 0848

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:29
Maison Francis Kurkdjian  Lumiere Noire Pour Femme 
 
Bugün, Lumiere Noir Pour Femme ile kokuların sihirli dünyasına kendimizi bırakacağız. Kendi sitelerinde baharatlı gül olarak sınıflandırılmış parfümü üzerime sıktığımda karşıma ferah ve canlı gül kokusu çıkıyor. Biraz meyvemsi, gül suyu efektine sahip aroma çok başarılı. Nefis bir başlangıç yapıyor Lumiere Noir Pour Femme. İlerleyen dakikalarda büyük değişim olmuyor. Sadece ferah gülün yerini biraz çiçeksilik alıyor. Burada gül daha bir kadınsı ve çiçeksi. Açıklanan notalarında nergis var. Parfümlerde fazlaca karşımıza çıkmayan nergisten geliyor muhtemelen çiçeksilik. Orta kısımda geri planda baharatlarda hissediliyor. Biber ve kimyon olabilir. Fakat baharatlar ön planda değil. Gül, orta notalarda da etkili. Başlangıcı kadar olmasa da beğendim orta notaları. Sonlara geçeyim. Koku formu hala büyük değişim göstermiyor.
 
 
Parfümümüz, kırmızı hatta pembe bir gül kokluyormuşçasına gerçekçi, rafine ve etkileyici. Özellikle başlangıcı harika. Ferah ve doğal gül aroması çok başarılı verilmiş. Üst notalarındaki ferah gülü, Oud Ispahan’ın başlangıcına benzettim. Aynı baş döndürücü his var adeta. Açık ara parfümün en sevdiğim yeri oldu üst notalar. Orta kısımda baharatlı bir çiçeksilik hakim ama gül hala baskın. Orta bölüm güzel ama muhteşem değil benim için. Son kısımda çok ilgimi çekmeyen paçuli-gül ikilisi kaliteli ama ilginç değil.
Lumiere Noir Pour Femme, markanın genel kalitesini size hissettiriyor. Pürüzsüz ve rafine yapısı tatmin edici. Gerçek bir niş parfüm kokladığınızı anlıyorsunuz. Etrafa yaydığı lüks aura için bile denemeye değer. Kibar, şık, zarif ve tam bir Fransız parfümü imajı çiziyor.
Parfümün ilginç yanlarından birisi de tatlılık kullanımı. Hatta neredeyse hiç tatlılık hissetmiyorsunuz. Günümüzün bol tatlı ve şekerli parfümlerine benzemiyor. Artık gül parfümlerinde bile tatlılık oranı giderek artıyor. Fakat burada fazlaca tatlı yada şekerli değil. Varsa da gayet dengeli ve yerinde kullanılmış.
 
Evet karşımızda bir kadın parfümü var. Notalarda kadınsılığı çağrıştırıyor. Popüler kadın parfüm teması olan gül kullanılmış. Yani onun dişil tarafı öne çıkıyor.Kalite hissiyatı yüksek, çarpıcı, canlı, parlak parfümler. 
Baharatlı yapısından dolayı sonbahar-kış mevsiminde kullanmak daha iyi sonuçlar verebilir. Eau de Parfum (EDP) konsantrasyonuna sahip. Fark edilirliği başlarda yüksek. Orta kısımdan itibaren normale dönüyor. Kalıcılığı çok iyi. Parfümün tasarımın bizzat Francis Kurkdjian yapmış.
 

 

504

konsantre parfum ,extrait de parfum ,esans,konsantre parfum kullananlar, parfum yorum,konsantre parfum nedir, extrait de parfum nedir,Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme ekşi, Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme yorum,