Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte

Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
%29 indirim
40,64 Kdv Dahil
29,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
MAİSON FRANCİS KURKDJİAN AQUA UNİVERSALİS FORTE || Type Konsantre Parfum 5 gr 29,00
MAİSON FRANCİS KURKDJİAN AQUA UNİVERSALİS FORTE || Type Konsantre Parfum 10 gr 50,00
MAİSON FRANCİS KURKDJİAN AQUA UNİVERSALİS FORTE || Type Konsantre Parfum 15 gr 70,00
MAİSON FRANCİS KURKDJİAN AQUA UNİVERSALİS FORTE || Type 50 ml Extrait de Parfum 90,00
MAİSON FRANCİS KURKDJİAN AQUA UNİVERSALİS FORTE || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
MAİSON FRANCİS KURKDJİAN AQUA UNİVERSALİS FORTE || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 131673793
Stok Kodu 0852

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:29
Maison Francis Kurkdjian  Aqua Universalis Forte 
 
 
 
Elimdeki Kurkdjian’ın numunelerinden hangisini deneyeyim diye düşünürken elim nedense Aqua Universalis’e gitti. Sanırım “Aqua” kelimesi beni çekti. Daha çok deniz veya su tabanlı kokularda kullanılan “Aqua (Su)” kelimesi, Francis Kurkdjian’ın zihninde biraz farklı bir hal almış. Aqua Universalis’in Türkçe anlamı olarak “Evrensel Su” karşıma çıktı. Umarım doğrudur.
Kendi sitelerinde “Basit ve parlak bir parfüm. Nefis bir tazelik barındıran misk ve çiçek.” anlamında kısa bir açıklama var. İlk sıkıldığında çok yumuşak ve saf çiçeklere biraz da bergamot-limon eşlik ediyor. Pürüzsüz, sakin ve kusursuz. Orta notalara geçildiğinde çiçekler iyice öne çıkıyor. Fakat öyle Frederick Malle – Carnal Flower’daki gibi yoğun ve kadınsı değil. Daha meyvemsi ve sabunsu. Sanki portakal çiçeği. Bir yorumcunun dediği gibi Cartier – Eau de Cartier’e benziyor bu kısım. Fakat ondan çok daha rafine ve kaliteli. Alt notalarında ise çok zayıflıyor kokusu ne yazık ki. Belli belirsiz aldığım koku misk ve odunsu notalar. Ortalama bir kapanış yapıyor. Çok çarpıcı değil.
Aqua Universalis’in ismine bakıp da akuatik (deniz yada su merkezli) bir parfüm beklemeyin. Çünkü bu parfüm genel olarak beyaz, sakin, masum ve barışçıl kokan çiçekler üzerine inşa edilmiş. Pürüzsüz yapısı bana Jean Claude Ellena’yı hatırlattı. Yüksek kaliteli bir çiçeksi-meyveli kombinasyon diyebiliriz. Biraz da sabunsuluk. Açıklanan notalarında yazmasa da bence portakal çiçeği oldukça önemli bir yer tutuyor bu parfümde.

Eğer üst düzey çiçeksi, hafif tatlı meyveli ve sabunsu (daha çok portakal çiçeği gibi) bir parfüm arıyorsanız çok beğenebilirsiniz. 
Aqua Universalis, Eau de Parfum (EDP) olarak satışta.  Her yaş grubuna uyabilecek yapısıyla ismindeki “evrensel” temasını doğruluyor. Uniseks olarak piyasaya sürüldü
259

 

 

  ÜRÜN ÜZELLİKLERİ 

- Web sitemizdeki  ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,

- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır

- Sürme rol on şişede geliyor

- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,

- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .

-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider

- Bereketlidir.

KARGO TESLİMAT

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

Teslimat Bilgileri

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat KARGO ile yapılmaktadır.
 

 

 

 

 

 

 

 

Tek Çekim Fiyatı : 29,00

MAISON_FRANCIS_KURKDJIAN__AQUA_UNIVERSALIS_FORTE_1_3793.jpg
MAISON_FRANCIS_KURKDJIAN__AQUA_UNIVERSALIS_FORTE_1_3793.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

Maison Francis Kurkdjian Aqua universalis doldurma,konsantre parfum kullananlar, parfum yorum,konsantre parfum nedir, extrait de parfum nedir,Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte ekşi, Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte yorum,