Loewe Quizas Quizas Quizas
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Loewe Quizas Quizas Quizas

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
%0 indirim
29,06 Kdv Dahil
29,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
LOEWE QUİZAS QUİZAS QUİZAS || Type Konsantre Parfum 5 gr 23,16
LOEWE QUİZAS QUİZAS QUİZAS || Type Konsantre Parfum 10 gr 50,00
LOEWE QUİZAS QUİZAS QUİZAS || Type Konsantre Parfum 15 gr 70,00
LOEWE QUİZAS QUİZAS QUİZAS || Type 50 ml Extrait de Parfum 90,00
LOEWE QUİZAS QUİZAS QUİZAS || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
LOEWE QUİZAS QUİZAS QUİZAS || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 111652071
Stok Kodu 0600

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:29
 
 
loewe quizas quizas quizas 
 
pembe şişeli edt kokusu;
"üst notaları: bergamot, mandalina, portakal, kırmızı böğürtlen.
orta notaları: manolya, frezya, portakal çiçeği 
alt notalar: vetiver, kaşmir ağacı, altın amber , odunsu notalar" olarak tanımlanmış. sıktığınızda ilk hissedilen kırmızı meyve kokusu, içerisinde nar yok ama ben en çok nar kokusuna benzer ve çok baymayan hafif tatlı bir koku hissettim. baymamasının sebebi sanırım içerisindeki bergamot kokusunun hafif erkeksi tarafının parfümü dengelemesi. bergamotu, portakal çiçeğini ve kırmızı meyveleri bir parfümün içerisine koy, o parfümün güzel kokmaması neredeyse imkansız. o kadar çeşitli parfüm kullandım ki artık bir parfüm için "çok güzel" diyebilmem için gerçekten güzel kokması ve başka bir parfümden araklama olmamaması gerekiyor ve bu parfüm için gözüm kapalı "güzel bir koku" diyebilirim. bir kere koku çok dengeli, içerisinde meyve var ama öyle meyveli sakız kokusu gibi bir teenager kokusu kesinlikle değil, çok kalıcı ama kesinlikle bayık değil. ortamlarda hemen farkedilirsiniz, öyle bir koku. ayrıca hem gece hem gündüz için uygun.
uzun zamandır hiç bir kokudan böylesine etkilenmemiştim. bence yüzde doksan dokuz herkesin de sevebileceği bir parfüm bu, ayrıca çok da seksi... bonusu ise gerçekten çok kalıcı olması.
 
 
 
sıkmaya kıyamadığım harikulade parfüm. 
 
bu parfümün replikası mevcut olmadığından mıdır yoksa muhteşem kokmasından mıdır bilemiyorum kullanan kişinin imzası haline geliyor.
 
bir koku fetişi olarak bu parfümle tekin acar'da tanıştım. görevliye "bana öyle bir parfüm öner ki koklayan dönüp bir daha baksın, koklayan kişinin akılını başından alsın" dedim o da bana quizas quizas quizas'ı önerdi. pişman olmayacaksınız dedi ve dediği kadar oldu zira bu parfümü ne zaman sıksam çevremdekiler adeta firavun faresi gibi dikelip kokunun geldiği noktayı bulmaya çalışıyor. hatta bir gün arkadaşım sıkıp ortak arkadaşımızın yanına gittiğinde "tıpkı gotik sirin gibi kokuyorsun" demişliği var.
 
 
 
480

 ÜRÜN ÜZELLİKLERİ


- Web sitemizdeki ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,

- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır

- Sürme rol on şişede geliyor

- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,

- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .

-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider

- Bereketlidir

KARGO TESLİMAT

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

TESLİMAT BİLGİLERİ

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat KARGO ile yapılmaktadır.

 

Tek Çekim Fiyatı : 29,00

LOEWE_QUIZAS_QUIZAS_QUIZAS1_2071.jpg
LOEWE_QUIZAS_QUIZAS_QUIZAS1_2071.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,konsantre parfum nasıl , extrait de parfum ,esans,konsantre parfum kullananlar, parfum yorum,konsantre parfum nedir, extrait de parfum nedir,loewe quizas quizas quizas ,loewe quizas quizas quizas YORUM,