KONSANTRE PARFÜM - MURE ET MUSC

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri

            L′ARTİSAN PARFUMEUR - MURE ET MUSC

     Mûre Et Musc’In 1978 Yılındaki Lansmanı Koku Tarihinde Önemli Bir Kilometre Taşı Olarak Belirtilir. Aslında, Beyaz Miskleri İlk Kez Kullanan L’Artisan Parfumeur Sektörde Doğru Bir Öncü Olmuştur. Orijinal Uzaman Koku Evi Eşi Benzeri Görülmemiş Bir Koku Üreterek Gurme Ahenglerine Bu Yumuşak Miskleri Ekleyerek Bir Devrim Başlatmıştır. 

     Mûre Et Musc, Kokunu Parlak Cesur Yapısına Ulaşmayı Başarmıştır: Meyvemsi Bir Merkeze Öncülük Eden Taze Büyüleyici Böğürtlenlerin Parlak Üst Bitkilerinin Birleşimi Ve Oldukça                 Baştan Çıkartıcı Hissettiren Zarif Bir Cilt Bakımı Yapan Sarhoş Edici Misklerin Taban Bitkilerinin Meyvemsi Ve Sıcak Halidir. Cesur Ve Unutmaz Mûre Et Musc, Sizi Bir Nefes Yolculuğuna Çıkarır. 

     Mûre Et Musc, Çok Sıkı Bir Sırdır. Onun Cüretkar Orijinalliği Kadın Ve Erkeği Merak Edici Hale Getirerek Asla Yayılımını Yitirmez. Bu Koku Lansmanından İtibaren Eşsiz Bir Koku Sanatı Olmuştur. Mûre Et Musc Global Olarak En İyi Satılan Kokudur Ve En İyi Koku Olarak Referans Olabilir Ve L’Artisan Parfumeur’Un Paralel Olmayan Yaratıcılığı Ve Becerisini Temsil Eder.  

  • Parfümör & Üretim Tarihi: Monsieur Laporte – 1978 
  • Familya: Taze Misk Kokulu Meyvemsi 
  • Başlıca BitkilerLimonPortakal, Reyhan, Nane
  • Merkezi BitkilerBöğürtlen, Yasemin
  • Temel BitkilerMiskler, Silhat, Meşe Yosunu
Yorumlar (0)
L′ARTİSAN PARFUMEUR
MURE ET MUSC ürününden yönlendirildiniz!
L′ARTİSAN PARFUMEUR -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.