Lancome. La Nuit Tresor
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Lancome. La Nuit Tresor

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )

22,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
LANCOME LA NUİT TRESOR || Type Konsantre Parfum 5 gr 22,00
LANCOME LA NUİT TRESOR || Type Konsantre Parfum 10 gr 44,00
LANCOME LA NUİT TRESOR || Type Konsantre Parfum 15 gr 62,86
LANCOME LA NUİT TRESOR || Type 50 ml Extrait de Parfum 90,00
LANCOME LA NUİT TRESOR || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
LANCOME LA NUİT TRESOR || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 111631671
Stok Kodu 0406

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:22
Lancome La nuit tresor
URUN DETAYLARI
 
Ürün Detayları
 
- Romantik kadınlar için tatlı bir koku
 
- Boğazında siyah bir gül bulunan uzun, siyah şişede sunulmuştur
 
- Canlandırıcı, tazeleyici, göz alıcı ve şık
 
Parfum un kullanıcı yorumu
 
Araştırdım, bu parfüm La Vie Est Belle'den daha az şekerli bulunmuş. Belki orkide ve tütsü etkisiyle şeker etkisi azalmış olabilir ama bence hala gayet şekerli. Vallahi parfüm fena aklımı çeldi. La Vie'mi tez zamanda bitirmek ve bundan almak istiyorum. Oyy bebekim Notaları: Açılış: Armut Orta Notalar: Gül ve orkide Baz Notalar: Paçuli, pralin, papirüs, liçi, tütsü. En yoğun nota pralin tabii. Ben koku açıldıkça orkide ve gül kokusunu açıkça aldım. Ve bence pralinle karışımları gayet güzel olmuş. Son notalardaki tütsüyü yine pralin etkisiyle karışık aldım ve bence tütsü de parfüme süper yakışmış. Açıkçası pralin parfümün her evresine hakim, diğerleri onun yanında figüran. Ancak figüranlar, baş rolle uyumlu.
 
Koku son derece kadınsı bence, hiç bir maskülen yanı yok. Ben bu kokuyla aşırı lüks hissini yaşayamam ama neyi yaşarım biliyor musunuz? Kendine güven duygusunun Everest Tepesi'ne ulaşmış halini yaşarım.
 
Bu çok açık. Koku Frag.'da oryantal-vanilya sınıfına sokulmuş ama hangi vanilya Allasen? İçinde vanilya yok, koku olsa olsa içeriğindeki orkide ve gül sebebiyle oryantal-floral olur.
 
 La Vie Est Belle seviyorsanız, bu onun daha geliştirilmiş, daha kaliteli hali deyip bundan alabilirsiniz.
 
Parfüm mafya gibidir; bir kez girildi mi çıkışı yoktur
 
Testerını sıktım bileğime bugün yok yok alabilirim bu parfümü ben .öyle iç bayıcı değil tamam şekerli ama mide bulandirmıyor çiçeksi notalarda ,tütsüde hissediliyor.klasik tresor çok çok güzel onuda çok beğenirim. bu parfümün adı farklı bişey olmalıydı bence çünkü klasik tresor ile hiçbir benzerliği yok
479

 ÜRÜN ÜZELLİKLERİ


- Web sitemizdeki ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,

- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır

- Sürme rol on şişede geliyor

- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,

- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .

-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider

- Bereketlidir

KARGO TESLİMAT

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

TESLİMAT BİLGİLERİ

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat KARGO ile yapılmaktadır.

 

Tek Çekim Fiyatı : 22,00

LANCOME_LA_NUIT_TRESOR1_1671.jpg
LANCOME_LA_NUIT_TRESOR1_1671.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,LANCOME. LA NUİT TRESOR fiyat , extrait de parfum ,esans,konsantre parfum kullananlar, parfum yorum,konsantre parfum nedir, extrait de parfum nedir,LANCOME. LA NUİT TRESOR ekşi ,LANCOME. LA NUİT TRESOR YORUM