KONSANTRE PARFÜM - ROLLİNG IN LOVE 

Konsantre Parfüm

(2)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri                KİLİAN - ROLLİNG IN LOVE 

  • Bağımlılık yaratan aşk dolu bir koza
  • Yeni ve farklı bir Misk Notası yaratmak için yedi farklı miskin yalnızca KILIAN’a özel bir karışımla bir araya getirilmesinden ortaya çıkmıştır
  • Parfümün 50%si Misk’ten oluşmaktadır ve bu da Rolling in Love’ı parfüm dünyasının en özel Misk kokusu yapmaktadır
  • Notaları : Badem sütü, İris, Misk
  • Koku Ailesi;Narcotics - Gülden tuberose'a , portakal çiçeğinden gardenyaya
  • Kilian çiçekler narkotik bir bağımlılık yapıyor
  • Parfümör;Pascal Gaurin
İlham: Bağımlılık yaratan samimi bir koza. Aşık Olmak, neredeyse “cildin altına girmek gibi gözüküyormuş gibi sevgide o kadar yüksek hissetme hissini yakalayan kaslı bir dâhidir. Parfümcü Pascal Gaurin ile birlikte çalışan Kilian Hennessy tamamen yeni bir yön aldı. Aşkta Yuvarlanma, önceki kokularından daha doğrudan ve daha az yönlüdür - tek bir duyguya odaklanmış sunumunda neredeyse “tek renkli”. Aşık Olmak, “beyaz” bir kokudur, kokunun izi boyunca farklı dokuları, badem tohumu, badem sütü, iris ve misk notaları ile düzenler.

Olfactive Ailesi: Narkotik - Gülden sümbülteğe, portakal çiçeğinden gardenyaya Kilian çiçekleri narkotik bir bağımlılık gibi oluşur.

Parfümcü: Pascal Gaurin

Her KILIAN şişesi değerli bir nesneye dönüştürülür. AŞAĞIDAKİ REKLAM ikonik KILIAN flacon için yeni bir renk şeması başlattı - altın aksanlarla şaşırtıcı bir kırmızı. Kırmızı lake flacon, Achille'nin kalkanını temsil eden seramik bir fresk ile çeşitli kenarlarında kazınmış ve kokunun adının elle oyulduğu altın bir plaka ile süslenmiştir.Gerçek lüks bir ömür boyu sürmelidir ve bu yüzden bu flacon doldurulabilir.

 

Yorumlar (2)
By Kilian
ROLLİNG IN LOVE  ürününden yönlendirildiniz!
By Kilian -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.