KONSANTRE PARFÜM - PARFUM D’ETE

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri              KENZO - PARFUM D’ETE

ÜRÜN AÇIKLAMASI
Hafif, havadar, şehvetli. Orijinal koku, ilk notlardan sizi güzelliğinin kalbine sokmak için güncel hale getirildi. Artık anlaşmaya başlamak yok, ancak Parfum d'été'nin hafif ve sofistike yumuşaklığını hemen ortaya koyan yeni, doğrudan bir yapı ile. Orijinal aksanlarına tamamen sadık, kaliteli hammaddeler üzerine inşa edilmiş klasik, ödün vermeyen bir parfüm. Çiçekler ve yeşillik.

Çiçekler, yeşillik, hafif, parlak ve şehvetli bir koku. Vadi yaprağının gevrek Zambak, Şakayık, Yasemin, Sümbül, Sandal Ağacı ve Beyaz Misklerin ihale tabanı üzerinde çiçek kalbine yol açar. Jean Claude Delville'den bir fikre dayanan Antoine Lie tarafından yaratılmıştır.

Bir yaprak. Basit, berrak, aerodinamik. Yanında dinlenirken, bir yaz parçası gibi güneş ışığını yakalar ve yansıtır. Cam, doğal ve şiirsel eğrilerde rastgele akar ve her şişeye benzersiz bir kişilik kazandırır.

Yaz yaprak üzerinde yumuşak bir esinti patladığını izliyorum. Çimlere uzanarak, onu ellerime almayı hayal ediyorum. İyi hissediyorum. KENZO, açık yürekli yaşam vizyonunu paylaşır ve yazları bir kokuya sokar.


Yorumlar (1)
Kenzo
PARFUM D’ETE ürününden yönlendirildiniz!
Kenzo -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.