KONSANTRE PARFÜM - LEOPAR MEN

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
KENZO LEOPAR MEN
KULLANICI YORUMLARI 
 
sabah 7 de sıktığım bu saatte hala üstümde kokusu olan parfüm.
 
ve hayır, üstüme boşaltmıyorum. çıkmadan önce iki fıs..
 
beni bununla dolu bir küvete koyun orda yaşayayım kardeşim. dışarı çıkarken falan değil; evde, işte, tuvalette sadece kendim koklamak için sıktığım çok olmuştur. sıkıp sıkıp narsizmin doruklarına çıkmışımdır. evet pek kalıcı değildir, belki fark edilirliği de çok değildir, belki kimine yapay gelir ne bileyim ama işte kendi tenime en çok yakıştırdığım kokulardan biridir, belki de birincisidir bir şekilde. ben kokusunu alabileyim yeter, sanki beynimdeki koku alma merkezine inanılmaz bir etki yapıyor ve acaip mutlu oluyorum.
 
yıllardır dönem dönem birlikte olduk, arada başka parfümlerle aldatsam da sonuç olarak her seferinde dönülen eski sevgili gibi bir bakmışım yanındayım. bu ara yine aklıma düşünce dedim bir iki fıs entry sıkayım, kendime geleyim*.
 
 
güdümlü bir parfümdür. kokusu nokta atışı yapar..
l eau par kenzo sürmüş birisine yolda yürürken dönüp 'vaaay bu kokunun kaynağı kim?' diye bakmazsınız..
kendinize sürdüğünüzde iki dakika sonra kokusunu almazsınız, hatta sürerken bile pek almazsınız.. ilk sürüşünüzde 'galiba çakma kenzoyu yutturmuşlar bana' diye düşünürsünüz. hiçbir arkadaşınız size 'bugün ne sürdüysen kokusu süper' gibi şeyler söylemez.
sevdiceğiniz sürmüşse de bulunduğu ortama girdiğinizde kokusunu almazsınız.. ama 'merhaba' diyerek onu öperken dünyanın tüm güzel kokuları sizin olur
 
sadece sıktığınız an tatlı tatlı kokusunu aldığınız, o gün parfüm sıktığınızı unutturandır. sevgilinin üstüne sinmez, bulunduğunuz odaya yayılmaz. akşam eve gelirsiniz, giysilerinizi çıkarırken alırsınız o tatlı kokuyu yine. işte bu yüzden vazgeçemezsiniz bir türlü kullanmaktan.
 
ciddi bir afrodizyak etkisi oldugunu düsündügüm erkek parfümü.sıkıldıgı andan itibaren kurbagayı prens yapıyor billahi.
Yorumlar (0)
Kenzo
LEOPAR MEN ürününden yönlendirildiniz!
Kenzo -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.