KONSANTRE PARFÜM - JUNGLE L ELEPHANT

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
kenzo - Jungle (L’Elephant)
Uzun yıllardır kullandığım ve vazgeçmediğim ve vazgeçmeyeceğim tek parfümdür. Yaz ayları araya başka kokular girsede havaların serinlemesiyle tekrar kullanmaya başlarım. Sabah sıktığınız parfüm kokunuz akşama kadar yoğun olarak devam eder. Baharatlı koku sevenlere Kesinlikle tavsiye ederim
 
İlk olarak favori parfümler arasındadır.Kenzo Junge yoğun baharat içeriyor..Ben buğday bronze yakın bir tene sahibim..Tenden tene değişiyor..ilk olarak Eğer yoğun baharat seviyorsanız favori kullandığım Tomford black orchid kullanıyorum..Unisex bir parfümdür..Çok fazla baharat içeriyor..Dip nottur.Ama Kenzo Jungle mükemmel 2.parfümdür..
 
Parfümü tesadüfü denedim. İlk anda ağır ve keskin geliyor kokusu ama üst notalara ulaşınca harika bir koku çıkıyor ortaya ve çok kalıcı bir koku.
 
Başlangıçta biraz ağır gelebilir ama bir süre sonra hafifleyecektir.Son derece kalıcı bir parfüm; kışın kullanmak için daha uygun.Yoğun bir baharat kokusu. Çarpıcı ve etkileyici. Kutusunda ve karanlık bir yerde koruduğunuz sürece uzun yıllar kokunun değişmeden kaldığını görebilirsiniz. Şişe tasarımı da mükemmel.
 
Yorumlar (1)
Kenzo
JUNGLE L ELEPHANT ürününden yönlendirildiniz!
Kenzo -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.