JO MALONE - WOOD SAGE & SEA SALT 

Konsantre Parfüm

(3)
Stokta var !
KDV Dahil
200,00 TL
Ürün Özellikleri

                             JO MALONE - WOOD SAGE & SEA SALT 


     Günlük rutinlerinizden sizi uzaklaştıracak bir parfüm.Dalgaların uzak diyarlardan getirdiği deniz tuzu ile ferahlatılmış bir hava ve nadir bulunan Ambrette Tohumunun dengelyici ve harmanlanmış hali. Hayatın zevkini hissettiren bir parfüm.

     2014 yılında şu anda Hermes'in baş parfümörlüğünü yapan Christine Nagel tarafından tasarlanan Jo Malone markasının en popüler parfümlerinden bir tanesi.

     Artık havaların iyiden iyiye ısındığı ve yaz sıcaklarını beklemeye başladığımız şu günlerde ağır odunsu, tatlı, baharatlı parfümlerimizi rafa kaldırdık ve fresh aquatik parfümleri daha göz önüne çıkarttık.

     Wood Sage & Sea Salt ta bu elimizin gideceği parfümlerden bir tanesi. Hem kullanımı kolay, hemde rahatlatıcı ferahlatıcı bir etkisi var. Diğer deniz temalı parfümlerden oldukça farklı kokusu oldukça huzur verici ve genel beğeniye son derece uygun.

     Tuz, adaçayı, deniz yosunu, greyfurt gibi notaların ferahlatıcı ve tatili çağıran etkisini odunsu notalarla oldukça güzel harmanlanıp kendi içinde bir denge kurulmuş. Özellikle tuz gibi zor bir nota ustaca kullanılmış. Fresh bir odunsuluk hakim parfümün başından sonuna. Koku güzelliği ise gerçekten çok etkileyici. Nasıl diyeyim deniz, kum, güneş değilde sahil kenarında bahçesi olan yazlık bir ev işlenmiş gibi.

     Giyin parmak arası terliklerinizi altınıza bol bir şort, üstünüzde askılı bir tişört, başınıza da bir gönüş gözlüğü şöyle bir ege sahilini turlayın bu parfümle. Eğer bu dediklerimi yapamazsanız sadece parfümü üstünüze sıkın, zaten sizi o ortama ışınlayacaktır.


  • Gündelik hayatınıza bir mola verin ve rüzgarlı bir sahile kaçamak yapın; kocaman dalgalar köpürderken temiz hava deniz suyuna karışıyor
  • Sarp kayalıklardan gelen canlı mineral kokusu, adaçayının ağaçsı kokusuyla bir araya geliyor
  • Hayat dolu, canlı ve mutlu
  • Ferah bir koku için Lime Basil & Mandarin Body Creme ve Ilık bir koku için Black Cedarwood & Juniper Cologne ile kombinleyebilirsiniz
Yorumlar (3)
Jo Malone
WOOD SAGE & SEA SALT  ürününden yönlendirildiniz!
Jo Malone -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.