JO MALONE - COLOGNE INTENSE OUD & BERGAMOT

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
200,00 TL
Ürün Özellikleri                    JO MALONE - COLOGNE INTENSE OUD & BERGAMOT


Değerli oud, yeniden şekillendi. Orta Doğu parfüm geleneklerinin merkezindeki bu saygı değer odunsunun gizemli, dumanlı karakteri canlı bergamot ve portakalın berraklığıyla parlıyor. Hipnotize edici ve çekici.

Parfümün şişe tasarımları gibi kokusu da minimalist. Adından da anlaşılacağı gibi en fazla hissedilen iki notası oud ve bergamot. Bunların yanında parfümün kullanılan sedir ağacı, parfümün ağacımsı tarafını güçlendirirken, portakal ve limon da parfümün canlı, ferah yönüne katkı sunuyor. Kokuda rahatsız etmeyen, yumuşak bir ud kullanımından söz edebiliriz. Burada kullanılan turunçgillerin kullanım tarzı, parfüme modern bir yön kazandırırken, ud'un bu yumuşak kullanımı parfümün genel beğeni yönünü kuvvetlendiriyor. Bu parfümün kokusunu genel bir ifade ile anlatmak gerekirse, ferah narenciyeler eşliğinde, rahatsız etmeyen, naif, hoş bir ud yorumu diyebiliriz.

Parfüm hakkında eklemek istediğim önemli bir nokta da kokusunun oryantalist bir tarza sahip olması. Arap tandanslı bir koku olarak sunulsa da İngiliz tarzını fazlasıyla hissediyorsunuz. Bu parfüm dolaysız bir şekilde Arap coğrafya, kültürünü ve ruhunu yansıtmaktan öte tüm bunlara bir İngiliz bakışı... Son derece modern ve batılı bir ud yorumu...

Parfümün olumlu yönleri: Ud sevmeyenlerin şans verebilecekleri derecede sevilebilir, genel beğeniye uygun bir ud kokusu olması. Jo Malone'un hammade kalitesi, doğallığını da yine artı yönlerinden sayabiliriz.

Yorumlar (0)
Jo Malone
COLOGNE INTENSE OUD & BERGAMOT ürününden yönlendirildiniz!
Jo Malone -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.