HUGO BOSS - BOSS

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KKV Dahil
100 TL
Ürün Özellikleri

HUGO BOSS - BOSS

  • Sıcak odunsu tabanı ile taze ve keskin. Üst notalarındaki elma ve narenciye, sardunya, sıcak tarçın ve karanfil ile uyum içindedir.

Kullanıcı Deneyimi ; 

  • Harika ve çekici bir kokusu olan, dark blue ile karıştırılmaması gereken ve de ilk parfümüm olan muhteşem parfüm. 

  • Dünyanın en güzel kokan parfümlerinden biri. tecrübe ile sabitlenmiştir ve kanıtlanmıştır. hugo boss'un parfümlerinin adı biraz karışık olabilir. hugo boss, hugo boss boss ve hugo boss hugo adlı parfümleri var. bu denilen parfüm altın renkli, üzerinde boss yazan parfümdür. 

  • Feci baştan çıkarıcı etkisi olan tüm zamanlar içinde beğendiğim erkek parfümleri içinde üst sıralardadır. bu parfümü kullanan erkek arkadaşlara dikkat edilmedilir zira istemeden sizden başkalarını da baştan çıkarabilir bu parfüm. 

  • İki gün önce parfüm alırken,Hugo Boss’u biri çok övdüğü için bir de şunu deneyeyim dedim.İlk sıktıgımda bir şey anlamadım saatler ilerledikçe burnuma çarpan koku “yav bu da ne”dedirtmeye başladı..Sırf merakımdan gidip bugün de denedim,saatler geçti;şimdiye kadar sürdüğüm hiçbir parfümde deneyimlemediğim şeyler hissediyorum..Tuhaf,enteresan,garip ama çok güzel.. 

25438.jpg (6 KB)
Yorumlar (1)
Hugo Boss
BOSS ürününden yönlendirildiniz!
Hugo Boss -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.