KONSANTRE PARFÜM - UN JARDİN SUR LE NİL

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri

Hermes – Un Jardin Sur Le Nil (2005) 


  • Bu parfüm Mısır'ın güzelliğini seven kadınlar için tasarlanmıştır

  • Hislerinizi Nil nehrinin sahillerine götürür

  • Açılışında şaşırtıcı yeşil mango ve greyfurt notaları vardır 

  • Kalp notalarında gül kokusuyla birlikte Nil'in çim yeşilindeki vurguları yer alır.

  • Çınar ve tütsü esansları ile odunsu bir şekilde son bulur.

PARFUM YORUMU

Jardin serisinin en çok ilgi gören parfümü.
 

Bence tarz olarak meyveli-çiçeksi. Zaten ilk sıkıldığı andan itibaren bu durum kendisini gösteriyor. Açılışı nefis bir portakal-greyfurt karışımı ile gerçekleşiyor. Şaşırtıcı derecede doğal ve güzel. Sanki şöyle yanınızda mis gibi bir portakal kesilmiş de kokusu size geliyor. Biraz asitli biraz ekşimsi gibi. Başlangıcı çok iyi. Bayıldım. Bu gösterişli açılıştan sonra o doğal portakal-greyfurt aroması biraz geri çekilirken yumuşak çiçekler devreye giriyor. Resmi olarak açıklanan orta notalarında Lotus isimli bir çiçek var. Belki de ondan geliyor bu koku. Tam emin değilim. Fakat hala o mis gibi tatlımsı meyveli his baskın. Son olarak da yumuşak odunsu notalar ve biraz misk var. Açıkçası parfümün son kısmı biraz ortalama. Yine de kesinlikle kötü değil. 

Nil, bence tam bir meyveli parfüm. Ama öyle bildiğimiz uyduruk ve ucuz kokan bir tarzda değil. Kullanılan elementler çok güzel harmanlanmış. Çok doğal, canlı, egzotik ve duru. Pozitif ve herkesin sevebileceği bir yapısı var. O mis gibi meyve aromalarını nasıl bu kadar güzel kullanabilmişler anlamak zor. Bu parfümü çok sevdim. Hiçbir yapaylık yada zorlama yok. Sanki doğal meyve suları gibi. Zaten Nil’i kullanıpta beğenmeyecek kişi azdır diye düşünüyorum. Bazı yerlerde kadın parfüm olarak geçse de kesinlikle unisex. Erkeklerde rahatlıkla kullanabilirler. Benden değişik ve güzel bir yaz parfümü tavsiyesi isteyenler: İşte size çok güzel bir seçenek.
 
Nil’in kalıcılığı ortalamanın biraz üzerinde. Farkedilirliği ilk başlarda gayet yüksek. Daha sonra normal seviyelere geliyor. 30 yaş altındaki kadın-erkek herkese çok yakışacaktır. İlkbahar-yaz mevsimi için ideal. Tavsiye ederim.

Artıları:
+ Sırf başlangıcındaki harika koku için bile mutlaka denemelisiniz.
+ Doğal, taze, zarif ve pozitif tarzı. 
+ İnsanı mutlu eden kokusu.
 

9095.jpg (21 KB)
Yorumlar (0)
Hermes
UN JARDİN SUR LE NİL ürününden yönlendirildiniz!
Hermes -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.