KONSANTRE PARFÜM - MAHORA 

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
369,14 TL
Ürün Özellikleri
.


           GUERLAİN - MAHORA 

Mahora, Guerlain Perfume tarafından üretildi. Kadınlar için Mahora kokusu ile her gün bir gizem ve heyecan havası ekleyin. İlk olarak Guerlain tasarım evi tarafından 2000 yılında şişelenen bu egzotik oryantal koku, tatlı ama odunsu bir kalbe nazikçe karışan parlak beyaz bir çiçek açıklığıyla başladı. Tabanı, uygulamadan sonra saatlerce büyüleyen ve büyüleyen, her yerde kafaları çeviren ve hepsinden övgü toplayan bir bitiş için burun cazibeli vanilya ve sandal ağacı karışımına sahiptir.

Parfüm, portakal çiçeği, badem çiçeği ve üstte yeşil anlaşmalar, ylang-ylang, neroli, sümbülteber ve yasemin kalbindedir ve tabanda sandal ağacı, vanilya ve vetiver içerir.

1 Oz oldu. bir süre buzdolabında EDP şişesi ve bu gece bir koklama vermeye karar verdi. Geçmişte olumsuz raporlar duymuştum ama bundan hoşlanıyorum. Belki de arada bir günlük kullanım kokusu olacağını sanmıyorum. Mahora ilk başta biraz güçlü. Oha! o sümbülteber, hafifçe uygulayın. Sadece bu kara koyun kokusunun iyi bir denemeyi hak ettiğini düşündüm. Bence bu senin sevdiğin ya da nefret ettiğin kokulardan biri. Kimsenin fikri var mı?

İşte Basenotes Koku Dizini'nden notlar

Üst Notlar
Yeşil ve Taze.

Orta Notlar
Tuberose, Frangipani çiçekleri, Neroli, Ylang-Ylang, Yasemin.

Temel Notlar
Vetiver, Vanilya, Sandal Ağacı

Ürün Özellikleri:

Marka: Guerlain
Hedef Kitle: Kadınlar
Parfüm Adı: mahora
Boyut: 50ml
Yorumlar (0)
Guerlain
MAHORA  ürününden yönlendirildiniz!
Guerlain -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.