KONSANTRE PARFÜM - CHAMPS ELYSEES

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri
.


              GUERLAİN - CHAMPS ELYSEES            Ürün açıklaması :

        Guerlain Champs Elysees, Jacques Guerlain tarafından 1996 yılında yaratılan klasik bir koku. Mimoza çiçeğinin yoğun olarak hissedildiği parfüm yüzünüzde tatlı bir tebessüme sebep olacak. Baharın neşesini, canlılık ve ferahlığını yansıtan Champs Elysees güçlü bir romantizmin portresini çiziyor. Yaz aşklarının hercailiğini hissedeceğiniz, ışıltısıyla büyüleyen Champs Elysees parfümün notaları 
Üst Nota: mimoza yaprakları, gül ve badem çiçeği
Orta Nota: mimoza, kelebek çalısı, frenk üzümü
Alt Nota: hibiscus tohumları ve badem ağacı.

        Ferah ve taze, çiçeksi göz kamaştırıcı, romantik, saf ve baştan çıkarıcı bir koku. Gül çiçeği, siyah kuşüzümü ve mimoza yaprakları ile harmanlanırken Japon gülü ve badem ağacı ile tamamlanır.


        Champs-Elysées, Işık Şehri'ne ve 68, Avenue des Champs-Elysées'te bulunan Guerlain'in amiral gemisine bir övgüdür. Bu neşeli çiçek kokusu leylak ve mimozayu kutluyor.

        Parfümünüzü efsanevi Arı Şişesinde kucaklayın.
1853 yılında Pierre-François-Pascal Guerlain tarafından Napolyon III'ün eşi İmparatoriçe Eugénie için tasarlanan bu değerli şişe İmparatorluğun sembolü ile süslenmiştir: şimdi La Maison Guerlain’in amblemi olan arı.

        Şık ve öncü bir Parisienne için Champs Elysées yoğun bir baştan çıkarma kokusu.
Bu neşeli çiçek kokusu leylak ve mimozayu kutluyor.

        Kadın formuna saygı, şişesi bir kadının vücudunun güzelliğini ifade eder. Geniş bir kapakla taçlandırılan cilalı cam, uyarıcı kadınsı eğrileri uzatır ve süsler. Bu güzel ve eksiksiz dolgunluk, bir yaşam üçgenine sağlam bir şekilde bağlanmıştır: Ayrıca, I.M. Pei’nin piramidinden Arc de Triomphe'ye uzanan dünyanın en güzel caddesinin perspektifini hatırlayabilir.
Yorumlar (0)
Guerlain
CHAMPS ELYSEES ürününden yönlendirildiniz!
Guerlain -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.