KONSANTRE PARFÜM - BLOOM

Konsantre Parfüm

(3)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
 
 GUCCİ BLOOM 
Parfüm açılışında kompleks bir şekilde beyaz çiçekler ile açılıyor. Bariz bir şekilde yasemin ve sümbülteber kokuyor parfümün ilk anları. Yasemin en baskın nota, aralardan sümbülteber burnunuzu yoklayıp gidiyor.Portakal çiçeği ise o ekşi tadını sürekli yansıtıyor parfüme. Yaseminin o kadifemsi kokusu ve portakal çiçeğinin ekşiği birleşince ortaya değişik bir ürün çıkmış. Yaseminin kullanımını burada çok beğendim. Bvlgari - Jasmin Noir den sonra en iyisi diyebilirim.  Parfümün açılışı tamamen çiçeksi. Zaten parfümün konsepti bu şekilde. Açılışını sevdim diyebilirim.
 
Orta notalara geçtiğinde nektarlı bir kokuya dönüşüyor adeta. İlk başlarda ortaya çıkan portakal çiçeği meyvesini vermiş ve parfüm artık portakal kokusuna dönüşüyor. Yasemin yine kendini sıkça belli ediyor. Bu sefer portakal ve yasemin üzerine kurulmuş bir yolculuk başlıyor. Gerilerden ise azar azar iris kokusu alıyorum. Parfümün orta kısımları açılışından pek farklı değil. Sadece o ekşilik gitmiş yerine daha kremsi bir koku gelmiş.
 
Sonlara geldiğinde ise parfümün seyri tamamen değişiyor. Tatlılık ön planda. Vanilya, Portakal ve Sandal ağacı. Sandal ağacı çok baskın oluyor. Öyle ki zaman zaman vanilyaya bile perde örtüyor. Parfümde başlarda hissedilen o taze çiçekler solmuş ve yerine bir kaç kuru dal kalmış resmen. Parfüm bu kez tamamen Şekerli bir çiçek gibi kokuyor. Tatlılık çok fazla olmasa da hissediliyor.
 
 
Gucci Bloom popüler olursa eğer ana akım oluşturabilecek kapasitede bir koku. Farkedilirliği zayıf. Fakat kalıcılığına hayran oldum. Zaten parfümde beni hayran bırakan üç şey var. Şişesi, yasemin notasının kullanımı ve kalıcılığı. Çiçeksi parfümleri sevenler için ideal bir ürün diyebilirim
 
 
Yorumlar (3)
Gucci
BLOOM ürününden yönlendirildiniz!
Gucci -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.