Guccı Rush
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Guccı Rush

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )

22,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
GUCCİ RUSH || Type Konsantre Parfum 5 gr 22,00
GUCCİ RUSH || Type Konsantre Parfum 10 gr 44,00
GUCCİ RUSH || Type Konsantre Parfum 15 gr 62,86
GUCCİ RUSH || Type 50 ml Extrait de Parfum 90,00
GUCCİ RUSH || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
GUCCİ RUSH || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 111461441
Stok Kodu 0319

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:22

Gucci Rush

İşte kadın parfümlerinin devrimcilerinden. Bu nasıl bir şişe, nasıl bir tasarım? Allak bullak oldum. Bildiğim herşey ters yüz. İlk kez uçağa binmeden önce bir duty free'de bileğime sıkıyorum ve ' hımm hiç fena değilmiş, bu kokuyu hatırlıyorum enteresan hangi nota bu' derken internete giriyorum ve bu kokunun " kült" statüsünde olduğunu hayretler içinde öğreniyorum.

Gelelim kokuya, yine burnuma bir yumruk yiyorum adeta. Bu nasıl bir iksir? Elegan, zarif bir koku beklerken karşıma bir kenar dilberi çıkıyor yine..İnanın bu ne kokusu bilmiyorum. Paçuli var, egzotik meyveler var, vanilya var ama bunların ötesinde enteresan bir bohemlik var. Adeta ucuz bir güneş kremi gibi kokuyor. 

Bu parfüm adeta 2000 lerin trendini belirliyor. Önce çekinceyle yaklaşıyorsunuz, acaba ucuz ve basit birşeyle mi karşı karşıyayım diye sonra sizi an be an şaşırtıyor. Eğitimsiz ya da cahil olduğunu düşündüğünüz birinin sizinle müthiş entellektüel düzeyde felsefi bir konuyu tartışabilmesi gibi memnuniyet verici bir şaşkınlık adeta! 

Bu arada "Rush " ismi de Amerika'da popüler olan bir uyuşturucuya göndermeymiş. 

Bu parfümü kısaca tanımlayacak olsam "kadife paçuli şeftali" 

Farkedilirlik gayet iyi.

Orjinal isviçre üretimi parfum oil parfumun en saf halidir, kalıcılık ve farkedilirlik mükemmeldir, 
Alkol vs. katkı maddesi içermez ,sağlıklı ve doğaldır.
Ekonomikdir. 
Çantanızda , cebinizde çok az yer kaplar kolaylıkla üzerinizde taşıyabilirsiniz.
Farklı ve benzersiz bir hediyelikdir. 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

455

 ÜRÜN ÜZELLİKLERİ


- Web sitemizdeki ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,

- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır

- Sürme rol on şişede geliyor

- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,

- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .

-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider

- Bereketlidir

KARGO TESLİMAT

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

TESLİMAT BİLGİLERİ

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat KARGO ile yapılmaktadır.

 

Tek Çekim Fiyatı : 22,00

GUCCI__RUSH1_1441.jpg
GUCCI__RUSH1_1441.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,konsantre parfum nasıl , extrait de parfum ,esans,konsantre parfum kullananlar, parfum yorum,konsantre parfum nedir, extrait de parfum nedir, GUCCI RUSH yorum,GUCCI RUSH ekşi