Gucci Bloom
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Gucci Bloom

Gucci Bloom

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
%8 indirim
31,54 Kdv Dahil
29,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
GUCCİ BLOOM || Type Konsantre Parfum 5 gr 29,00
GUCCİ BLOOM || Type Konsantre Parfum 10 gr 50,00
GUCCİ BLOOM || Type Konsantre Parfum 15 gr 70,00
GUCCİ BLOOM || Type 50 ml Extrait de Parfum 90,00
GUCCİ BLOOM || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
GUCCİ BLOOM || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 111462524
Stok Kodu 0855

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:29
 
 GUCCİ BLOOM 
Parfüm açılışında kompleks bir şekilde beyaz çiçekler ile açılıyor. Bariz bir şekilde yasemin ve sümbülteber kokuyor parfümün ilk anları. Yasemin en baskın nota, aralardan sümbülteber burnunuzu yoklayıp gidiyor.Portakal çiçeği ise o ekşi tadını sürekli yansıtıyor parfüme. Yaseminin o kadifemsi kokusu ve portakal çiçeğinin ekşiği birleşince ortaya değişik bir ürün çıkmış. Yaseminin kullanımını burada çok beğendim. Bvlgari - Jasmin Noir den sonra en iyisi diyebilirim.  Parfümün açılışı tamamen çiçeksi. Zaten parfümün konsepti bu şekilde. Açılışını sevdim diyebilirim.
 
Orta notalara geçtiğinde nektarlı bir kokuya dönüşüyor adeta. İlk başlarda ortaya çıkan portakal çiçeği meyvesini vermiş ve parfüm artık portakal kokusuna dönüşüyor. Yasemin yine kendini sıkça belli ediyor. Bu sefer portakal ve yasemin üzerine kurulmuş bir yolculuk başlıyor. Gerilerden ise azar azar iris kokusu alıyorum. Parfümün orta kısımları açılışından pek farklı değil. Sadece o ekşilik gitmiş yerine daha kremsi bir koku gelmiş.
 
Sonlara geldiğinde ise parfümün seyri tamamen değişiyor. Tatlılık ön planda. Vanilya, Portakal ve Sandal ağacı. Sandal ağacı çok baskın oluyor. Öyle ki zaman zaman vanilyaya bile perde örtüyor. Parfümde başlarda hissedilen o taze çiçekler solmuş ve yerine bir kaç kuru dal kalmış resmen. Parfüm bu kez tamamen Şekerli bir çiçek gibi kokuyor. Tatlılık çok fazla olmasa da hissediliyor.
 
 
Gucci Bloom popüler olursa eğer ana akım oluşturabilecek kapasitede bir koku. Farkedilirliği zayıf. Fakat kalıcılığına hayran oldum. Zaten parfümde beni hayran bırakan üç şey var. Şişesi, yasemin notasının kullanımı ve kalıcılığı. Çiçeksi parfümleri sevenler için ideal bir ürün diyebilirim
 
 
371

 

  ÜRÜN ÜZELLİKLERİ 

 
- Web sitemizdeki  ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,
- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır
- Sürme rol on şişede geliyor
- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,
- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .
-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider
- Bereketlidir
 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

   Teslimat Bilgileri

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat KARGO ile yapılmaktadır.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tek Çekim Fiyatı : 29,00
havale
Havale ile 29,00
Sepetinizdeki ürünleri havale eft ile satın alabilirsiniz
kapida
29,00 (+ Kargo Hizmet Bedeli)
Sepetinizdeki ürünleri kapıda ödeme sistemi ile anlaşmalı kargomuz size ulaştığında kapınızda ödeyebilirsiniz


GUCCI__BLOOM1_2524.jpg
GUCCI__BLOOM1_2524.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,extrait de parfum ,esans,Gucci Bloom sabun,Gucci Bloom ekşi,Gucci Bloomyorum,