KONSANTRE PARFÜM - YSATİS 

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri


             GİVENCHY - YSATİS      Ysatis by Givenchy Parfüm. Ysatis, 1984 yılında Givenchy tarafından piyasaya sürülen şehvetli bir kadın kokusudur. Aldehitlerin ve portakal çiçeğinin zarif üst notaları ile bu lüks koku, dikkat çeken ve iltifat kazanan odunsu, çiçeksi bir aromaya sahiptir. Turunçgiller, mandalina portakal ve hindistancevizi ince ipuçlarını, şeyleri yumuşatan tatlı, meyveli bir sıçrama vermek için kokuyu tamamlar. Farklı ve unutulmaz, bu cesur Givenchy kokusu, o özel biriyle şehirde olduğunuz akşamlar için en iyisidir.

     Givenchy'nin Doğu mutluluğu. “Bin yönlü koku” olarak bilinen Ysatis iddialı ve baştan çıkarıcıdır ve Ysatis kadını kokusu kadar çok yönlüdür. Ysatis, bir güç ve ölümcül baştan çıkarma kokusudur. Parlak, notları kucaklayan, lüks ve şehvetli notalarla dolu bir koku.

     Doğu zenginliği ve Batı ruhunu birleştiren Ysatis narenciye üst notaları, ylang-ylang, yasemin, gül ve sümbülteber gibi yemyeşil çiçeklerle karışır; amber, paçuli ve vanilya ile derinleştirildi.

     Mahallemdeki hipsters, en korkunç ‘80'lerin modalarını (iğrenç botlara sıkışmış sıska kot pantolonlar, garip aplike kazaklar ve devasa çerçeveli lenssiz gözlükler) ısrar etmeye devam ederken, 80'li yaşlarda parfümlü bir canlanma yaşıyorum.
 Ysatis sadece telaffuz etmek için bir zevk değil (aynaya bakın, dudaklarınızı cüzdanlayın ve sadece tekmeler için “Eee-saht-ees, Jee-vahn-shee tarafından” fısılda), muhteşem ve şehvetli bir çiçek.

     Sürpriz (ve vazgeçilmez) nota hindistancevizi. Canlı çiçekleri bulanıklaştırmak için yumuşak odaklı bir kamera merceği gibi davranır ve onlara gurme topraklarına saplanmış, ancak kısa duran durgun, sütlü ve her zaman biraz tatlı tropikal bir his verir. Ysatis'in ilginç olanı egzotik olanın ipucu.

     Her ne kadar belirgin çiçek parfümlerinin büyük bir hayranı olmasam da, onlara bir bükülme verildiğinde seviyorum; bu durumda, biraz yağ ve kalori zenginlik ipucu vermek için.

     Ysatis'in seksi kuruması benim en sevdiğim kısım. İşte o zaman, hepsi yatağa sıkışmış ve birbirine kaşıklanmış notlar, cildinizde erir. OsMoz'a göre bu Dominique Ropion tarafından inşa edilen mücevherin bitmesi yaklaşık 18 ay sürdü çünkü ilk Oriental chypre olarak kabul edilen parfümdeki çiçek, orman ve baharatları dengelemek istedi. Dengeli, çok yönlü, ilgi çekici ve güzel - kim böyle kokmak istemez ki?

Üst notalar: Yeşil nota, aldehitler, meyve notası, gül ağacı, hindistancevizi

Kalp notları: Tuberose, yasemin, nergis, karanfil, gül, ylang-ylang

Temel notlar: Paçuli, sandal ağacı, castoreum, misk kedisi, oakmoss, kehribar, bal, sarnıç
Yorumlar (0)
Lancome
YSATİS  ürününden yönlendirildiniz!
Lancome -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.