KONSANTRE PARFÜM - XERYUS ROUGE

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
 
Givenchy xeryus rouge
 
Kullanıcı yorumları
 
- 1995 ten bir erkek parfümü. givenchy'nin 'clasique' diye sınıflandırdığı kokularından. 1986 da çıkan xeryus un daha baharatlı ve oryantal türevidir. aromatik olan xeryus un aksine 'odunsu-baharatlı' aileden olup tropik ezgiler içeren bir besteye sahiptir. üst notalarda kaktüs, kumkat ve tarhun ilk çarpıcı etkiyi yaratır. bir zaman sonra sedir yaprağı, kırmızı biber, afrika sardunyasından müteşekkil orta notaları ile baharatlanmaya başlar ve saatler sonra sedir ve sandal ağacı ile erkeksi bir tonda sonlanır.
 
- kalıcılığı tende yaklaşık 4-10 saat olup en kalıcı 3-5 erkek parfümünden birisidir. yalnız biraz fazla tropik, pamuk helva gibi ama ofansif ve güçlü bir kokudur, etrafı epey kokutursunuz yani. eğer 3-4 fıstan daha fazla sıkarsanız gün boyu gittiğiniz yerde direk kırarsınız. 2-3 fıs yeterli olup gün ve gece boyu epey güçlü şekilde sizinle kalır. çok egzantrik ve kuvvetli olduğundan insana şevk verir. ayrıca bu kadar baharat karakterli olup yine de bu kadar meyvemsi ve bunların hepsine ters olarak ferahlatıcı olması takdire şayandır. kanımca gelmiş geçmiş en süper erkek parfümlerinden biridir. yalnız bulması biraz zordur
o kadar guzel bi kokudur ki, bayanlarin bile alip kendi kendine koklayasini getirebilir.
givenchy' nin en güzel erkek parfümü.
 
- oldukça kalıcı ve etkileyici bir koku. kesinlikle soft değil ve erkeksi bir parfüm.
kullandıktan 1 saat kadar sonra bir başka güzel kokan ve bahar aylarına daha bir güzel giden parfüm olup , bu aralar favorimdir.
şişesi her ne kadar iddialı olup dikkat çekmese de içi güzel.
 
Yorumlar (1)
Givenchy
XERYUS ROUGE ürününden yönlendirildiniz!
Givenchy -
Bunu Alan Bunu Almış
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.