KONSANTRE PARFÜM - INSENSE ULTRAMARİNE

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
 
Givenchy insense ultramarine

Kullanıcı yorumları

deneyip beğendiğim ve aldığım hoş kokan parfüm.
bu yaşıma kadar yüzlerce parfüm deneyip sonunda işte budur dediğim parfümüm.

acı olan ise artık üretiminin durmuş olmasıdır. piyasadakiler ise artık bu parfümün son kalıntılarıdır. yetkililerin söylediklerine göre piyasadakiler en fazla 2 yıl daha satılacak ve ondan sonra tükenecek miş. seviyorum, bağımlısıyım, ben bu parfumden vazgeçemem diyen varsa (benim gibi) şimdiden stok yapmaya başlamaları şiddetle tavsiye olur. zira bu son uyarıdır.

sonra vay ben görmedim, vay ben duymadın deyip üzülmenin bir yarar sağlamayacağını notlarımda belirtmek isterim.

arkadaşımın 'bugüne kadar bu parfümü beğenmeyen kadına rastlamadım' demesi üzerine üzerime sıktığı, 10 dakika sonra da bir mekana girdiğimizde yanından geçtiğim bir kadının 'bu güzel koku kimden geliyor, senden mi küçük şeytan?' dediği parfümdür. bu zamana kadar bir çok parfüm kullandım ancak ilk kez bir kadından parfümümle ilgili iltifat aldım. bu olaydan gerçekten de etkileyici bir kokusu olduğu sonucuna varılabılır

givency'nin 1994'de çıkardığı erkek parfümü. erkek parfümlerini genel olarak fazla odunsu ve ağır bulan birisi olarak beğendiğim sayılı erkek parfümlerinin en güzeli. öyle bir parfüm ki kullanan sevgiliyse eğer insanın sevgiliye sarılası ve öyle kalası geliyor( sevgili değilse tabi bu hareket biraz garip ve uygunsuz düşer), öyle ferah ki sanki şişesine düşseniz bile hala içinizi baymadan 'oh mis mis' dedirtecek.

baba alamet-i farikası.
herkesin 'ya senin babanın parfümü ne ben ondan alıcam' sorusunun gizlenen cevabı.

kullanan erkeğe rastlandığındaysa 'sanırım ben buna aşık olçam galiba tutamıyçam kendimi' düşüncelerine sebep olan, ultra aşmış, ultra harika, yakışana çok yakışan, tenine gitmeyendeyse lağım gibi kokan muhteşem ötesi mükemmel parfüm.

Kullanıcı yorumları ekşisözlükten alınmıştır

-
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 

Yorumlar (1)
Givenchy
INSENSE ULTRAMARİNE ürününden yönlendirildiniz!
Givenchy -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.