KONSANTRE PARFÜM - ACQUA Dİ GİOİA ESSENZA

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri
                 GİORGİO ARMANİ - ACQUA Dİ GİOİA ESSENZA

  • Çağdaş kadınlar için çiçek kokusu
  • Temiz, taze, sofistile, canlandırıcı ve baştan çıkarıcı
  • Üst notalarda nane yaprakları ve limon
  • Orta notalarda yasemin, taze şakayık ve pembe biber
  • Alt notalarda sedir, sarı şeker ve laden reçinesi yer alır
  • 2010 yılında piyasaya sürülmüştür
  • Yaz mevsiminde kullanıma uygundur

Giorgio Armani tarafından oluşturulan Acqua di Gioia Essenza bayanlar için hazırlanmış çiçekli aquatic koku. Bu parfüm 2011 yılında piyasaya sunuldu. Üst notalarında amalfi limon , pembe biber ve nane ile başlayan kokuda orta notada yasemin; alt notaları virjinya sediri , cashmeran ve şeker bulunmaktadır.

Acqua di Gioia, yeniden keşfedilen birlikten ve kadının doğa ile mükemmel uyumundan gelen joie de vivre'yi kutluyor. Bereketli ve bereketli doğanın gerçek ruhunu somutlaştıran ve taze, kristalin ve şehvetli unsurların kalbinden çıkarılan sevincin özü olan su meyveli çiçeksi bir koku: Doğa, Su ve Toprak. Doğa Ana ile mükemmel bir uyum içinde yaşayan güçlü, sakin ve özgür ruhlu bir kadından esinlenen koku, güneydeki uzak adalara bakar ve karışımında, mavi ve gri parıltıda kaygısız bir yolculukta olduğu gibi, duyuların coşkusunu ifade eder. Deniz Nanenin canlı tazeliği ve pembe biber, şakayık ve su yasemin notaları Acqua di Gioia'yı olağanüstü bir su-Akdeniz deneyimi haline getiriyor.

Güçlü yönleri: Acqua di Gioia'nın inanılmaz başarısından sonra Giorgio Armani, yeniden yorumlanmasıyla ilk kez sahneye çıktı ve Acqua di Gioia Essenza adını verdi. Bu koku, biraz meyveli olduğu için önceki versiyonundan gerçekten farklıdır, ancak daha az çiçekli ve kesinlikle daha taze (içerdiği nane ve limon özleri sayesinde) ve hassas bir şekilde baharatlanmış, öncekinden çok daha yoğun ve gizemli. Bu karışıma, yasemin kadınsı özü ve tatlılıkta her şeyi eriten beklenmedik ve çok tatlı bir şeker dokunuşu eklendi! Bu modifiye, bu parfüm her zaman hareket halinde olan ama kadınlığından vazgeçmek istemeyen modern kariyer kadını için mükemmel hale geliyor! Her mevsimde giyilebilir, çünkü jus harika dengelidir ve hem sabah hem de akşamları uygun notları ortaya çıkarır ve dediğim gibi, her mevsimde mükemmel ve ... bir hediye arabası için bile!
Zayıf Yönler: Bu kokuya aşık oldum, en sık kullandığımlardan biri
Yorumlar (0)
Giorgio Armani
ACQUA Dİ GİOİA ESSENZA ürününden yönlendirildiniz!
Giorgio Armani -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.