KONSANTRE PARFÜM - ACQUA Dİ GİO PROFUMO

Konsantre Parfüm

(8)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri          GİORGİO ARMANİ - ACQUA Dİ GİO PROFUMO

Akdeniz'in kara incisi Pantelleria Adası'nda doğan Acqua di Gio Profumo, Giorgio Armani'nin erkekler için ilk parfümü. Başlangıçta, koku bergamotlu deniz notalarına sahiptir, daha sonra adaçayı ve biberiye üzerine inşa edilmiş aromatik bir kalbi ortaya çıkarır ve sonunda paçuli ve tütsü ile biter. Güçlü bir mineral yoğunluğu ortaya koyarken, en batıdaki yorumunda yeni bir erkekliği ifade eder.

Cilt Tipi

Tüm cilt tipleri için uygundur.

                                         

Ürün Özellikleri

Derin okyonus sularının volkanik kayalarla buluşmasından yepyeni bir parfüm doğdu.Yoğun duygulara hitap eden yeni mineral yoğunluk Acqua Di Gio PROFUMO….Sofistike ve kusursuz bir koku. Dalgaların yükselerek derinliklere karşı koyması gibi keskin bir iz bırakırken erekein ve özgürlüğün hikayesi,denizin siyah,kızgın kumlarla buluştuğu noktalarda anlatılıyor.

 

Ürün Avantajları

Günlük kullanıma uygundur.

 

Ürün Kullanımı

Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkla uygulanabilir.Doğru parfümü kullanmak, kişisel stil sahibi olmanın başlıca gerekleri arasında yer alıyor. Kadın tüketiciler için neredeyse sonsuz sayıda tarz, kombin ve parfüm alternatifi bulunurken, erkek tüketiciler daha sınırlı seçeneklerle kendilerini ifade edebiliyor. Bu durum, erkek tüketicileri giderek artan şekilde özellikle parfüm seçiminde daha araştırmacı ve titiz davranmaya yöneltiyor. Gerek iş ortamlarında ve gerekse sosyal ortamlarda karakterini güçlü bir şekilde dışa vurmak, kişisel gustosunu ortaya koymak isteyen erkeklerin en beğenerek kullandığı parfümler arasında Georgio Armani Acqua Di Gio Profumo Edp ilk tercihler arasında yer alıyor.

Üç Cümlede Acqua Di Gio Profumo Edp

1996’da dünya kamuoyuna sunulan Acqua Di Gio’nun yeni versiyonu Acqua Di Gio Profumo, tam 20 yıl sonra 2016’da lanse edildiğinden bu yana erkek parfüm listelerinde ilk sıraları zorlamaya devam ediyor. 25 yaş üstü her profilden ve her yaş aralığından yüz binlerce kullanıcısı olan ve büyük sükse yapan Acqua Di Gio Profumo Edp, dünya parfüm endüstrisinin onlarca kült parfümünü tasarlamış olan ünlü parfümör Alberto Morillas’ın imzasını taşıyor. Akuatik notalarıyla öne çıkan Acqua Di Gio Profumo Edp’ün tanıtımlarında marka yüzü olarak dünyaca ünlü model Jason Morgan yer alıyor.

Neden Acqua Di Gio Profumo Edp 125 Ml’i Tercih Etmelisiniz?

  • Selefi olan ve 20 yıl önce lanse edilen Acqua Di Gio’dan oldukça farklı bir maskülen parfüm deneyimi sunan Acqua Di Gio Profumo Edp, kullanıldığı ilk andan itibaren bulunulan ortamda çok yüksek bir fark edilirlik sağlıyor.
  • Özgürlük temasını, güçlü bir maskülenlik duygusunu ve sofistike bir gustoyu yansıtan parfüm, ten üzerine yerleştikten sonra yoğun bir silaj sağlayarak kendini belli ediyor.
  • Notalarının gücüyle yoğun bir erkeksilik yansıtırken, elegan bir karakter gücünü de başarıyla temsil ediyor.
  • Kalıcılığıyla erkek tüketicilerin ve ünlü parfümörlerin büyük beğenisini de kazanan Acqua Di Gio Profumo Edp, 125 Ml’lik boyutuyla uzun soluklu bir kullanım sunuyor.

Acqua Di Gio Profumo Edp’yi Nasıl Kullanmalısınız?

Modern çizgiler taşıyan kutusu, siyah, son derece maskülen dizaynlı cam şişesi, metal dokulu özel şişe altı tasarımı ve mıknatıslı kapağıyla etkileyici bir duruşu olan Acqua Di Gio Profumo Edp, akuatik-aromatik-odunsu ve baharatsı parfüm ailelerinin özel bir bileşimini sunuyor. Tepe notalarında bergamut ve akuatik akorlarla açılan parfüm, ferah ve güçlü bir koku deneyimine kapı aralıyor. Orta notalarında sardunya, adaçayı ve biberiye ile sıcak ve güçlü bir maskülenliği baharatsı bileşenleriyle ortaya koyuyor. Dip notalara ulaşıldığında ise yoğun tütsü ve paçuli ile tene tutunuşunun ve yayılımının kaynağını yansıtıyor. İş ortamlarında büyük beğeniyle kullanılan Acqua Di Gio Profumo Edp, günlük kullanımda da eau de parfum formuyla 6-8 saati aşan bir kalıcılık deneyimi sağlıyor.

Armani’nin Yaratılış Öyküsü

1975 yılında Georgio Armani-Sergio Galeotti ortaklığında Milano’da kurulan Armani, yola erkek hazır giyim kreasyonlarıyla çıkıyor. Ardından gelen kadın ve genç koleksiyonlarıyla, özellikle de Emporio Armani tasarımlarıyla tüm dünyada büyük beğeni toplayan ve hızla büyüyen Armani, Richard Gere, Gwyneth Palthrow ve Jodie Foster gibi sinema sanatçılarına hazırladığı özel giysilerle de moda endüstrisinde yerini sağlamlaştırıyor. L’Oréal Grubu’yla işbirliği sonucu dünya parfüm endüstrisine de giriş yapan Armani, o tarihten bu yana 46 ülkede 13 fabrikası, 500 mağazasıyla ve birbirinden özel ve güçlü parfümleriyle milyonlarca parfüm ve moda sever tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Armani parfümleri günümüzde üstün kalite, özgürlük, güç, sadelikten yansıyan ihtişam, lüks, prestij ve elegans temalarını ve rafine bir duyusallık anlayışını temsil ediyor. Siz de henüz kişisel tarzınızı tam anlamıyla ortaya koyan ve tüm ortamlarda kalabalıktan sıyrılmanızı sağlayan o özel parfümü bulamadıysanız, Georgio Armani Acqua Di Gio Profumo Edp’yi şimdi satın alabilir ve maskülenliğin modern yorumunu üzerinizde büyük beğeniyle taşıyabilirsiniz. 


Yorumlar (8)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.