GEOFFREY BEENE - GREY FLANNEL

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KDV Dahil
200,00 TL
Ürün Özellikleri
 


                   GEOFFREY BEENE - GREY FLANNEL

1975''te Andre Fromentin tarafından tasarlanan Geoffrey Beene Grey Flannel, erkekler için doğuya özgün,oriental-ormansı bir parfüm.
Notalar: İlk notalar: Petit zerresi, neroli, galbanum, bergamot ve limon Orta notalar: Rose, adaçayı, menekşe, iris, sardunya çiçeği ve nergis Alt notalar: Kabe samanı,sedir ağacı, oakmoss, badem ve tonka fasulyesi

Normalde böyle başarılı bir modacının parfüm işine güçlü şekilde girmesini beklenir. İsminin popülerliğini kullanarak, onlarca parfüm piyasaya sürerek güzel kazançlar sağlaması normal karşılanır. Fakat Geoffrey Beene, 1963 yılında kurulmuş bir marka olmasına rağmen, sadece beş tane parfüme imza atmış. Bugün inceleyeceğim Grey Flannel markanın en bilinen parfümü diyebilirim rahatlıkla.

1970’li yılların ortalarını hatırlayanlar bugün tahminen 50’li yaşlarında olmalılar. Parfüm merakı blogunu okuyan kaç tane 50 yaş ve üzerindeki kişi vardır bilemiyorum. Hiç böyle bir merakım da olmadı. Ama çok fazla kişi olduğunu sanmıyorum. Yaşı 50 ve üzerinde olan erkeklerin mutlaka bileceği bir parfüm olduğunu tahmin ediyorum Grey Flannel’in. Karşımızda 1970’li yılların en popüler parfümlerinden birisi var. Rahatlıkla klasik diyebilirim onun için.

 

Yorumlar (1)
GEOFFREY BEENE
GREY FLANNEL ürününden yönlendirildiniz!
GEOFFREY BEENE -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.