FREDERİC MALLE - VETİVER EXTRAORDİNAİRE

Konsantre Parfüm

(4)
Stokta var !
KDV Dahil
200,00 TL
Ürün Özellikleri                     FREDERİC MALLE - VETİVER EXTRAORDİNAİRE


        Frédéric Malle, geçtiğimiz yıllarda Estée Lauder bünyesine katılan niş parfüm dünyasının en büyük isimlerinden biri. Fuarlara bile katılmayan ve yetkili satış noktalarında dekorasyona kadar müdahale edebilen parfüm evi, “ne yapsa kalitelidir” ve “bir bildikleri vardır” kategorisinde değerlendiriliyor birçok parfüm sever tarafından. Pazardaki referans denebilecek, farklı tarzlarda birçok hite imza atan Frédéric Malle’ın en çok satan iki erkek parfümünden biri Vetiver Extraordinaire.

       Parfüm endüstrisinin Sinan Akçıl’ı Dominique Ropion’un vurucu üst notalarıyla “sevmeyen ölsün” tadında bir parfüm Vetiver Extraordinaire. Belki genç kızlar Dominique Ropion’un peşinden koşmuyor ama kabul etmem gerekir ki genç kızları peşinden koşturan birçok parfümde usta parfümörün imzası bulunuyor. Adam bu işin formülünü çözmüş… Ana akım ya da niş fark etmeksizin parfüm evleri düzenli olarak kapısını aşındırıyor ünlü parfümörün.

       Taze kesilmiş çimen kokusuna benzeyen vetivere eşlik eden bergamot ve biberle taptaze bir başlangıç yapıyor Vetiver Extraordinaire. Turunçgil destekli ferah parfüm böyle olur diye düşünüyor insan. Vetiver Extraordinaire ile tanışalı yıllar olmasına rağmen halen ilk sıktığımda aynı heyecanı yaşıyorum.
Yorumlar (4)
Frederic Malle
VETİVER EXTRAORDİNAİRE ürününden yönlendirildiniz!
Frederic Malle -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.