KONSANTRE PARFÜM - UNE ROSE

Konsantre Parfüm

(2)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri
.

              FREDERİC MALLE - UNE ROSE   


       Edouard Fléchier, neslinin en yaratıcı parfümerilerinden biridir. Aşırı duyarlı burnu onu öğrenci olduğu Roure'da bir dahi haline getirdi ve o zamandan beri yaratıcılığı için anahtar bir bileşen oldu. Yine de, bir yıldız olarak bile, mütevazi ve uzlaşmaz bir şekilde kendi disiplinli kalıyor, bir zamanlar sabah hammadde kokusu ve temel bilgiler hakkındaki bilgilerini tazeleme ritüelini asla kaçırmıyor. Kompozisyonları sonuç olarak son derece hassas olmasına rağmen, beklenmedik modern bükülmeleri asla şaşırtıcı değildir. Artık Poison, Montana ve Michael Kors gibi bilinen başyapıtları içeriyorlar.

     KOYU AHŞAP GÜL
Şehvetli bir kara gül, siyah trüf anlaşmasıyla eşleştirildi.

     Parfüm Hakkında: Edouard Flechier’ın Une Rose, çiçeğin şehvetini bir trüf mantarı anlaşmasının cinsel derinliği ile birleştiriyor. Türk gülü mutlak bir meyve ve bal patlaması, sardunya ve şarap topakları ile noktalanır. Vetiver, paçuli ve castoreum, kullanıcının cildi ile çiçeğin bitkisel kokusu arasında samimi bir bağlantı oluşturur. Une Rose deriden kaynaklanıyor gibi görünüyor, bir bahçenin sarhoş edici toprak aroması kökünden yerden koparıldı - yani Une Rose. Bir virtüöz yükseldi.

     Parfüm Hakkında: Edouard Flechier, neslinin en yaratıcı parfümerilerinden biridir. 1949 yılında Grasse'de doğdu, bilim okuduktan sonra Roure Bertrand Dupont parfümeri okuluna katıldı. Akranlarına göre, özellikle yetenekli görüldü. Seksenlerin ortasında, Edouard Fléchier, Roure'da o dönemin ünlü bestelerinin çoğunu yarattığı yıldız parfümeri oldu. Senfonik ve cömert tarzı, çok modern olmasına rağmen, geleneksel Fransız parfümeri içinde demirlemiştir. Cömert oranlar ve keskin bir stil duygusu onun imzasıdır.

Notlar: Türk Gülü, Sardunya, Şarap posaları, Paçuli, Vertiver, Castoreum. İthal.
Yorumlar (2)
Frederic Malle
UNE ROSE ürününden yönlendirildiniz!
Frederic Malle -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.