KONSANTRE PARFÜM - SENSUOUS NUDE

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
este lauder sensuous nude
 
 
 
kullanıcı yorumları 
 
 
 
pudralı kaldıkça güzelleşen bir koku kullandığım tüm kokulardan farklı ve şaşırtıcı diyebilirim
 
 
 
Çıktığı günden beri deli gibi istiyordum kaç kere gittiğim parfümeleride kokladım kokladım döndüm nihayet parfüm evi çıkardı ve hemen aldım resmen aynısını yapmışlar :) böyle bi koku yok kimisine ağır kışlık gelebilir ama bana göre temiz pudralı herzaman sıkılabilecek bi koku teşekkürler parfümevi
 
 
 
ne kadar sıkınsa da bir türlü parfüm bitiremeyen bir insan olarak elimdeki parfümler azalmaya başladığında alacağım ilk koku olacak kendisi... tende nasıl durdukça güzelleşiyor anlatamam. çok ağır değil, hafif hiç değil, ayrıca inanılmaz kalıcı, huzur verici ve kesinlikle çok kişilikli bir koku. tam 'kadınsı ama bağırmayan, zarif kadın' kokusu. çiçek kokularının yanı sıra daha ilginç olarak pembe ve kara biber kokusu geliyor burnuma ve içim ısınıyor onu sıkınca..dior addict ile birlikte vazgeçilmezim olacakmış gibi duruyo
 
 
 
. 'özgüven, kadınsılık, sessiz güç ve sonsuz zerafet' gibi kelimelerle tanıtımı yapılıyor. şişesi oldukça sade olan bu parfümü, ilk sürdüğümde yoğun olduğunu düşündüysem de, zaman geçince çok hoş bir kokuya dönüştüğünü gözlemiş bulunmaktayım.
 
 
 
uzunca yıllar erkek parfümü kullanmış bir insan olarak yanına bir de aşırı kararsızlığı ekleyince parfüm seçimi benim için tam bir işkenceye dönüşür. genelde güvendiğim, özellikle de erkek arkadaşlarımın yardımını alırım seçerken. tabi en keyiflisi, bence, hayatında biri varken ona seçtirmektir. ne de olsa koku, yine bence, ilişkinin ana damarlarından biridir... işte bu sebeple sevdiceğim ile gittiğimiz yılbaşı öncesi alışverişinde, 'hadi seç, bundan sonra senin beğendiğin kokuyu kullanacağım' demem üzerine, zor beğenen sevdiceğin 'hımm bu güzelmiş' demesi ile aldığım parfümdür. anlatan kadının parfümün afrodizyak etkili olduğunu söylemiş olması o esnada merak uyandırırken, zaman içerisinde bu etkisi test edilip onaylanmıştır. hatta 'sen bu parfümü bir ek benim yanıma gelirken sık bence' şeklinde esprili yaklaşımlara de sebep olmuştur.şahsımca en güzel özelliği her tende farklı bir kokunun öne çıkması olmuştur. kullanmaya başladığım andan itibaren farkını belli etmiş very irresistible givenchy'den sonra en beğendiğim, tenimle en başarılı uyumu sağlayıp, en kalıcı olmuş ikinci parfüm seçilmiştir tarafımdan.
 
 
 
sensuous nude, mis gibi kokmanızı sağlarken yapay bir his bırakmayan, tene oldukça iyi oturan, ferah, kadınsı, kalıcı bir koku.

 

 

 

 
Yorumlar (0)
Estee Lauder
SENSUOUS NUDE ürününden yönlendirildiniz!
Estee Lauder -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.