Emporio Armani- Stronger With You
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Emporio Armani- Stronger With You

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )

22,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
EMPORİO ARMANİ- STRONGER WİTH YOU || Type Konsantre Parfum 5 gr 22,00
EMPORİO ARMANİ- STRONGER WİTH YOU || Type Konsantre Parfum 10 gr 44,00
EMPORİO ARMANİ- STRONGER WİTH YOU || Type Konsantre Parfum 15 gr 62,86
EMPORİO ARMANİ- STRONGER WİTH YOU || Type 50 ml Extrait de Parfum 81,71
Ürün Kodu 121442041
Stok Kodu 0526

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:22
Emporio Armani- Stronger With You 2017
 
 
Emporio Armani- İtalyan moda markasıdır. Bugün, Emporio Armani- Stronger With You isimli parfümü incelemek istiyorum. Meyvemsi notalar, aromatik bitkileri baharatlar, odunsu notalar ve vanilya temel koku nüansları arasındadır. Tatlı, kremsi, yumuşak, sıcak ve yapay esintiler sunmakta. Aromatik- fujer kategorisinde gösterilmekte.
 
Üst- kakule, pembe biber, menekşe yaprakları, nane,
 
Orta- adaçayı, kavun, ananas,
 
Alt- vanilya, kestane, sedir ağacı, amber ağacı.
 
Emporio Armani- Stronger With You isimli parfümü koku gruplarına göre değerlendirebiliriz=
 
Meyvemsi baharatlar, sıcak biberli esintilerle açılışı yapmakta. Kakule, tarçın, ve pembe biber olabilir. Yumuşak ve ferah yapısıyla da takdir ediliyor.
 
Yeşil- erkeksi çiçekler ve sucul aromatik otlar, baharatları biraz daha ferah hale getiriyor. Menekşe ve nane- mentol aromaları birleşmiş. Leylak ve adaçayı da bunlara destek veriyor.
 
 
 
Kremsi meyveler, olgunlaşma ve tene oturma döneminde belirginleşiyor. Klasik olarak kavun, ananas ve armut kullanıldığını düşünüyoruz. Tropik meyve havası daha baskın olduğu için ananas ileri çıkmakta. Hatta yumuşak vanilya ile kremsi meyveler arasında bağlantı olduğunu söyleyebiliriz. Gerçi vanilya, daha ziyade kapanışta görülecektir. Ama orta bölümde de biraz kendini gösteriyor.
 
Yapay sedir ağacı, odunsu baz olarak son bölümde daha baskındır. Yumuşak vanilya ve tatlı amber de yardımcı elemandır.
 
Emporio Armani- Stronger With You- başlangıçta tatlı baharat kullanımıyla Paco Rabanne- One Million esintileri veriyor. Devamında kremsi & tropik meyveler ve nispeten odunsu notalarla Creed- Aventus çağrışımları yapıyor. Aromalar katman halindedir ve sırasıyla hissedilmektedir. Yapay sedir ağacı ve kremsi meyveler ve vanilyadan gelen yüksek tatlılık nedeniyle dengeli sıkılmalıdır. Yavaş akışkanlıkla seyreder, aromalar iki saat sonra tene oturur. Fark edilirliği ilk anda yüksektir. Devamında tene yakın kalır. Çabuk terleyen yağlı tende gün boyu kalıcılık yapmakta. Kullanım skalası sonbahar- ilkbahar arası döneme kadar genişler. Çok sıcakta- kapalı alanda rahatsız edebilir. Daha ziyade, akşam saatleri ve soğuk havalar için uygundur. Dış mekân kokteyl ve davetleri ile gece gezmelerinde kullanılacaktır.
152

 ÜRÜN ÜZELLİKLERİ


- Web sitemizdeki ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,

- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır

- Sürme rol on şişede geliyor

- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,

- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .

-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider

- Bereketlidir

KARGO TESLİMAT

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

TESLİMAT BİLGİLERİ

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat KARGO ile yapılmaktadır.

 

Tek Çekim Fiyatı : 22,00

EMPORIO_ARMANI-_STRONGER_WITH_YOU__1_2041.jpg
EMPORIO_ARMANI-_STRONGER_WITH_YOU__1_2041.jpg
mehmet
12.6.2018 13:30:00


İnvictus tarzı fakat daha baharatlı ve daha güzel bence,farkedilirliği de daha iyi. denemeyen varsa mutlaka denesin.

İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,konsantre parfum nasıl , extrait de parfum ,esans,konsantre parfum kullananlar, parfum yorum,konsantre parfum nedir, extrait de parfum nedir,Emporio Armani- Stronger With You ekşi ,Emporio Armani- Stronger With You YORUM,