KONSANTRE PARFÜM - LE PARFUM

Konsantre Parfüm

(5)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
elie saab

Kullanıcı yorumları
hem farklı hem de kalıcı parfum. o guzelim elie saab elbiselerine sahip olamayan bunyelere teselli olmakla birlikte sisesinin tasarımı da on numaradır. cunku hepimiz birer prensesiz.
 
insanı kendinden geçirebilecek kadar güzel kokan parfüm. notaları beyinde hangi noktaları uyarıyor bilemem ama her koklandığında insana kendini bir rüya içindeymiş gibi hissettiriyor. 2011 yılında piyasaya sürülen parfümün üst notalarında afrika portakal çiçeği, orta notalarında yasemin, alt notalarında gül, sedir ağacı, silhat bulunuyormuş.gül ve portakal çiçeğini aynı parfümde beğenebileceğimi asla düşünmezdim sanıyorum ama bu parfüm inanılmaz farklı. insanın aklında yer edebilecek parfümlerden. yapılan araştırmalara göre erkekler parfümün çok seksi olduğunu düşünürken, kadınlar daha çok yumuşak ve naif olduğunu düşünüyorlarmış. yaz, kış kullanılabilecek kadar yumuşak ama özel gün yada gecelerde kullanılması gerekecek kadar da kaliteli bir parfüm
 
ilkbahar kullanımı için iyi bir kadın parfümüdür. günlük ve ofis ortamında kullanılabilir, temiz bir koku, farkedilirliliği başlarda yüksek daha sonra tene yakın kalıyor. denerken lütfen koku kartlarına değil, teninize sıkın.
 
bu markanın öyle bir parfümü var ki; bir hafta evet, abartmıyorum bir hafta geçmiyor kokusu. nasıl bir kalıcılık anlamış değilim.
 
şişesi ve rengiyle inanılmaz uyumlu olan parfüm. sıktığınızda kendinizi pudra rengi ipek elbiseler içindeymişsiniz gibi hissetmenizi sağlar. imza parfüm olabilecek niteliktedir.
 
 
 
Yorumlar (5)
Elie Saab
LE PARFUM ürününden yönlendirildiniz!
Elie Saab -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.