KONSANTRE PARFÜM - POR FMME

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri


             DOLCE GABBANA - POUR FEMME


     Gizemli ve baştan çıkarıcı bir parfüm DolceGabbana kadınının ruhunun derinliklerinde yatan potansiyel güç: onun yoğunluğundaki güç ve tutku arzusudur. Bu gücün ateşlendiği anlar Intense anlarıdır. Domenico Dolce Stefano Gabbana Sıcak, buğulu ve bağımlılık yaratan, provokatif içgüdülerinizi ateşleyen bir parfüm. ORYANTAL VANİLYA         Neroli, Portakal çiçeği Yasemin, Sümbültepe, Hindistan cevizi, İncir, Şekerleme (Marshmallow). Sandal ağacı, Vanilya

     Kabına sığmayan, bedeninden taşan kadınların parfümü... Duyusal isteklerinin peşinden koşan, engel tanımayan kadınların kokusu Pour Femme, günümüz Dolce & Gabbana kadınını tanımlıyor. Alışılmadık güzelliğin, feminenlik, duyusal merak unsurlarının birleşiminden oluşan Gabbana Pour Femme neroli, üzüm, tangerine, yasemin, portakal, marshmallow ve vanilya vurgularıyla dikkatleri üzerinde topluyor.

markanın çok bilinmeyen ancak oldukça iddialı parfümüdür.

     içeriğinde bolca tatlı notalar bulunmakta , çiçek ağırlıklı olduğunu iddia edemem ancak sandal ağacı hissi ile açık tenliler kadar esmer ve buğday tenlilere de uyum sağlayabiliyor.
silajı güçlü fakat gündüz ve gece kullanıma bence uygun.
yine içeriğinde vanilya ve marshmallow etkisinden bahsedilse de bana göre vanilya ekstratından çok kremamsı bir etki yüksek.
şu sıralar zor bulunuyor, ancak aramaya inanmalı.

     İçindekiler: Üst Notalar; Yeşil Mandalina, Ahududu Orta Notalar; Yaşemin, Portakal Çiçeği, Alt Notalar; Marsmallow, Vanilyaş Güneş Çiçeği, Sandal Ağacı Ürün Avantajları Ahududu, Tatlı Portakal, Şekerleme Marshmallow
Yorumlar (1)
Dolce Gabbana
POUR FEMME ürününden yönlendirildiniz!
Dolce Gabbana -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.