Dolce Gabbana The One Bayan Parfum
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Dolce Gabbana The One Bayan Parfum

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )

22,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
DOLCE GABBANA THE ONE BAYAN PARFUM || Type Konsantre Parfum 5 gr 22,00
DOLCE GABBANA THE ONE BAYAN PARFUM || Type Konsantre Parfum 10 gr 44,00
DOLCE GABBANA THE ONE BAYAN PARFUM || Type Konsantre Parfum 15 gr 62,86
DOLCE GABBANA THE ONE BAYAN PARFUM || Type 50 ml Extrait de Parfum 90,00
DOLCE GABBANA THE ONE BAYAN PARFUM || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
DOLCE GABBANA THE ONE BAYAN PARFUM || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 111321256
Stok Kodu 0282

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:22
Dolce Gabbana The One
 
Bir gizemi çözerken bir yenisini sunayım: Muhammed El Fayed'e ait olan Harrods mağazaları, Camilla El Fayed'e 21. yaşgünü hediyesi olarak The One adında özel bir parfüm tasarlatıyorlar ve Harrods mağazalarında satışa çıkmadan önce 1 sene boyunca Camilla'dan başka kimse bu parfüme sahip olamıyor. Bir rivayete göre Dolce Gabbana'nın The One'ı da işte bu parfümün ta kendisi.
Parum yorumu http://kokudefteri.blogspot.com.tr/2009/10/one.html adresinden alınmıştır.
 
Dolce Gabbana tarafından 2006 yılında piyasaya sürüldü. Başta erik olmak üzere her notasında yazın sıcaklığı ve canlılığı var; kışın, etrafında bir yaz havasıyla gezmek için ideal. Burnuma ve resmi olmayan bazı kaynaklara dayanarak söyliyebilirim ki ferhalatıcı bir armut da kullanılmış içeriğinde. Koku yerleştikçe tatlı ve masum meyveler yerini karamelimsi bir vanilyaya bırakıyorlar: başta bahsettiğim Candy'de hiç bulunmayan, kadınsı bir yönü ortaya çıkıyor parfümün. Benim en sevdiğim yönü de bu oldu; bütün güneşliliğine ve meyveli sakız havasına rağmen şerbete benzemeyen, karizmatik sayılabilecek bir parfüm ortaya çıkarmayı başarmış Dolce Gabbana.
 
 
 
 
241

 ÜRÜN ÜZELLİKLERİ

- Web sitemizdeki  ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,

- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır

- Sürme rol on şişede geliyor

- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,

- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .

-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider

- Bereketlidir

KARGO TESLİMAT 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

TESLİMAT BİLGİLERİ 

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.

 

Tek Çekim Fiyatı : 22,00

DOLCE_GABBANA__THE_ONE_BAYAN_PARFUM1_1256.jpg
DOLCE_GABBANA__THE_ONE_BAYAN_PARFUM1_1256.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,saf parfüm, extrait de parfum ,esans, konsantre parfum kullananlar, parfum yorum,konsantre parfum nedir, extrait de parfum nedir,DOLCE GABBANA THE ONE ekşi,DOLCE GABBANA THE ONEyorum,DOLCE GABBANA THE ONE